poster

Vražda v ulici Mews (S01E02) (epizoda)

 • Česko

  Vražda v Mews

 • Velká Británie

  Murder in the Mews

 • Československo

  Vražda v ulici Mews

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Velká Británie, 1989, 51 min

 • HiddenDragon
  ***

  Serie a epizoda: S01E02. Vrazda za Noci Guye Fawkese, plne petard a ohnostroju, ktere mohou maskovat vystrel? Ano, neco takoveho se stane v Mews a trojka Poirot (ktery tim "utika" pred zubarem), Hastings a Jepp maji plne ruce prace. Formu netreba hodnotit, serial je standardne kvalitni od zacatku do konce. Lisi se jen pointy a zapletky, coz me v tomto pripade lehce zklamalo, jelikoz jsem cekal neco vic. Kazdy den holt neni posviceni :) Ale zase uvidi divak Poirota hrat golf, a prekvapive mu to pujde :) A take zde padne datum 1935, coz nam dava presnou predstavu o Poirotove dobe, protoze v prvnim dile jakekoliv zasazeni chybelo.(20.9.2015)

 • Frajer42
  ***

  Spoilery! Bohužel nebo bohudík, záleží, jak se to vezme, jsem tento díl již dříve četl ušima a mlhavě jsem si děj pamatoval. Tvůrce tedy mohu pochválit za to, kterak děj osekali na nezbytné minimum. Dojem na mě udělal netradičně vysoký přísun humoru. Závěrečné rozuzlení bylo vskutku působivé. Agátka skutečně měla velký talent.(8.8.2017)

 • kaylin
  ****

  Na detektivkách je krásné, že to, co na první pohled nějak vypadá, je ve skutečnosti úplně jinak, a možná ještě jinak, protože těch zvratů může být více. Právě "Vražda v ulici Mews" je jedním takovým případem, protože i když je na začátku všechno jasné, nakonec se ukáže, že je to jinak, aby to pak bylo ještě jinak. Tohle mě bavilo, i když to nemá až tak nabušený děj.(5.1.2015)

 • Autogram
  *****

  Solídne zavádzanie všetkých zúčastnených a hlavne nepozorného diváka. Ľavá ruka, pravá ruka, manžetový gombík, plno dôležitých detailov máme priamo pred očami, ale ako ich správne vysvetliť. Ukáže sa aj golfové „majstrovstvo“ detektíva, ktoré môže v tomto prípade predviesť. Vedľajší príbeh o jazykovej bariére s čínskou práčovňou je výborný, Hastings so slečnou Lemonovou nezaváhajú ani chvíľu, aby Poirota uviedli do slepej uličky. –––– Netreba robiť unáhlené závery. –––– Na ten golier nie škrob veľa.(7.9.2014)

 • otík
  ****

  Poirot, jeho přítel Hastings a inspektor Japp šetří případ sebevraždy mladé ženy, která se od začátku zdá spíše vraždou, neb žena se zastřelila levou rukou, ačkoli všichni její známí tvrdí, že byla pravák. Pátrání vede hlavně inspektor Japp, aby závěr přeci jen v one man show opět svým tradičním způsobem změnil Poirot. Dobrý seriálový díl, který však kvalit celovečerních filmů nedosahuje.(28.9.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace