poster

Záhada lovecké chaty (S03E11) (epizoda)

 • Velká Británie

  The Mystery of Hunter's Lodge

 • Československo

  Záhada loveckého domu

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Velká Británie, 1991, 50 min

Režie:

Renny Rye

Předloha:

Agatha Christie (povídka)

Kamera:

Norman Langley
 • chelseaman22
  ***

  Infantilní Poirot trpí klasickým výhradně mužským (někdy smrtelným) onemocněním, tj. rýmičkou. Časté shoty na železnici připomínají nevydařený toť Anna Karenina Revival (2012). Poirotův věrný pes Hastings přispěchá s prohlášením: "Nechte to vyšetřování na mě." Poirot naštěstí není takový pitomec, aby snaživého hlupáka Hastingse nechal pracovat (tj. vyšetřovat). A konečně komisaře Jeppa zajímají jen sendviče podávané k fare la colazione. Nic moc Renny! 68%(30.3.2013)

 • filmmovier
  *****

  Další dokonalá adaptace krátké povídky královny detektivek. Výborně propracovaný příběh, opravdu tajemná atmosféra, klasický britský venkov a Poirot nakažen vražednou horečkou, chřipkou. Hlavně rozuzlení tentokrát opravdu stálo za to. Zápletka je tentokrát opravdu zamotaná, vážně jeden z těch lepších případů Herculea Poirota. Všichni herci opět excelovali. Poctivá detektivka. 100%.(29.5.2012)

 • Autogram
  ***

  Poirot si na love objednal sedem tetrovov, ale nebude mu to nič platné, keď v mrazivom počasí vonku posedáva. Tajomstvo príbehu nie je až tak tajomné, keď sú veci podozrivé už od samého začiatku. Len sa z toho treba pomaličky vymotať, preštudovať cestovný poriadok vlakov, nájsť bicykel a niekoho, kto má na vrahov dobrý čuch. Spoznáme nielen anglický humor, ale aj anglickú vďačnosť za nájdenie stratenej veci. –––– Videli ste tú vďačnosť? A ja do toho dávam celú svoju osobnosť!(11.5.2014)

 • LencaN
  ****

  S03E10 - Tenhle díl si budu pamatovat. Asi jsem měla štěstí a zrovna dobrý odhad či vnuknutí ... nebo prostě jsem dobrá :D ale pár scén po prvním záběru na viníka jsem ho odhalila a pak už mi to všechno dohromady jen zapadalo až do konce, zvláštní pocit. Bylo to hezky vymyšlené. Ocitli jsme se v prostředí pochmurných blat a na loveckém zámečku, kde je jen dočasné služebnictvo, protože přes rok zámek zeje prázdnotou. Akorát někdo zabije pána tohoto panství a Poirot se musí rychle honem vyléčit ze svojí smrtelné rýmičky.(22.10.2015)

 • otík
  ****

  Poirot onemocní těžkou nemocí (rýma a nachlazení), to mu ale nebrání začít pátrat po vrahovi neoblíbeného majitele velké lovecké chaty na anglickém venkově. Šedé buňky mozkové začínají pracovat na plné obrátky a vrah to má brzy spočítané. Velmi dobrý příběh s občasnými prvky humoru musí potěšit každého Poirotovského fanouška.(29.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace