poster

Outsider (S05E02) (epizoda)

 • Velká Británie

  The Underdog

 • Slovensko

  Silnejší vyhráva

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Velká Británie, 1993, 52 min

Režie:

John Bruce

Předloha:

Agatha Christie (povídka)

Kamera:

Chris O'Dell
 • LencaN
  ***

  S05E02 - Chvíli jsem uvažovala i nad dvěma hvězdami, protože tohle byl zatím ten úplně nejslabší díl. Nezáživná zápletka. Divák nedostal skoro žádné stopy, proto bylo krajně obtížné odhalit vraha. Naopak snaha odlákat pozornost k rádoby zloduchovi byla okatá až běda. A i když se Poirot nechával zhypnotizovat, tak vtipu tento díl taky moc nepobral. Bohužel.(26.10.2015)

 • chelseaman22
  ****

  Že nemáte vystudovanou University of Chemical Technology and Metallurgy v bulharské Sofii? Vem to čert! Chemické poučky náš pižmoň neřeší - raději se věnuje dílům podezřelých belgických mistrů v oblasti lití olova! A tato nadutost způsobí, že nechá hlavního ignoranta skapat úplně stejně jako vařící černý čaj ze samovaru kdes v zasněženém Pitěru. Budoucí brigádní generál Hastings pořád nemá práci, rytířský titul ani babu. A právě proto každého překvapuje, že auta a kvádra mění stejně intenzivně jako David během působení v pařížském PSG. Vzorně nudné, avšak obrýlené! 73%(13.9.2013)

 • blackrain
  ****

  Jako vrahy jsem tipovala úplně jiné osoby. Všichni by měli nějaký motiv. Nakonec to Hercule Poirot opět brilantně vyřešil. Docela mě překvapilo, že se nechal hypnotizovat. Od něho bych to rozhodně nečekala. Považuju ho za velmi racionálního člověka, který má přece jenom k takovým praktikám daleko. Ovšem, někdy je potřeba využít i jiných možností, jak postoupit ve vyšetřování.(11.6.2012)

 • kaylin
  ****

  Jakmile se někde ocitne politika, už to pro mě není tak zajímavé, ale v případě Poirota to až tak moc nevadí. Když dáte jako mrtvého člověka, který byl pěkně hnusný, skoro máte pocit, že si to i zasloužil. Vyšetřování je rychlé, zajímavě provedené, ale stejně se neubráníte pocitu, že tohle je jeden z těch méně úchvatných dílů. Alespoň je ale místy dost zábavný.(9.3.2015)

 • filmmovier
  *****

  Určitě další z těch více povedených Poirotových případů, navíc s velmi zajímavým námětem. Tento případ moc neznám, ale tahle televizní adaptace zase stojí za to. Jako vždy boží Suchet, hypnoza, belgické miniatury, golf, povedená automobilová sledovačka a zajímavé rozuzlení s překvapivým vrahem. Takže skutečně zajímavá detektivka. Tentokrát jsem se bavil naprosto úžasně. Outsidera mohu jen doporučit. Rozhodně jeden z nejlepších hodinových dílů. 100%.(10.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace