poster

Hra na vraždu (S13E03) (epizoda)

 • Velká Británie

  Dead Man's Folly

 • Slovensko

  Hra na vraždu

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Velká Británie, 2013, 1 h 29 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • filmmovier
  *****

  Pokud jsem o Slonech napsal, že k dokonalosti jim chybělo jen malinko, tak tohle už dokonalé je. Naprostá fantazie, dosud nejlepší díl z poslední řady. Suchet a Zoe jsou opravdu parádní dvojka a ten Suchetův přízvuk je opravdu legrační (a perfektní). Hra na vraždu je jeden z mých nejoblíbenějších Poirotovských případu a i verzi s Peterem Ustinovem mám moc rád. Prostředí mě nezklamalo, dostal jsem to, co jsem čekal, opravdu to bylo pěkné. Na závěr musím ještě říct, že Suchetova verze je sice lepší, ale Ustinovka má lepší prostředí. Tady opravdu smekli Agathu jednu z dalších velkých poklon a já jsem opravdu maximálně spokojen. Za 100% a těším se na český dabing. Naprosto a jednoznačně souhlasím s Marigoldem, klasický případ, vypiplanost, elegance, bon.(13.3.2014)

 • xxlch
  *****

  David Suchet nehraje Poirota,David Suchet Je Poirot a to naprosto excelentní.A.Christie by se jistě dmula pýchou,při pohledu na tohoto skvostného představitele jejího Hercula a na perfektní atmosféru Anglie té doby.Tedy, né že bych se jakkoliv chtěla dotknout pana Ustinova,ale na D.Sucheta coby Poirota nemá.Hudba je skvělá a od samého počátku naprosto úchvatně přechází do děje ,no a herecké obsazení zbylých protagonistů je naprosto dokonalé, (Japp je úplně k sežrání).Neznám žádný jiný detektivní seriál,ke kterému se vždy ráda vrátím a totéž platí i o filmech s tímto elegantním pánem.(29.6.2014)

 • laepus
  ****

  Povedený díl se zamotanou zápletkou v nádherných exteriérech jižní Anglie. Trochu vadí, že Poirot to tentokrát vyřeší opravdu najednou a zničehonic, jinak je to krásná pocta starším dílům napěchovaných podezřelými a dostatečným množstvím postav, tajemnem z minulosti, vtipným společníkem (tentokráte paní Oliverovou) atd. atd.(2.1.2015)

 • otík
  ***

  Podobně jako 30 let stará poirotovka s Peterem Ustinovem i tato verze s neodolatelným Suchetem je první polovinu neskutečně nudná a opravdu o ničem. Představení hlavním hrdinů a jejich motivů trvá příliš dlouho a stejně ve výsledku nemá pro diváka žádnou velkou cenu. První mrtvola ze tří (přičemž ty další dvě se ve filmu ani neobjeví) je objevena až v druhé polovině filmu a pořádné vyšetřování a vysvětlení je vlastně shrnuto až v závěrečných 20ti minutách. Tenhle díl, i když je řazen až ke konci celé série, patří k tomu nejslabšímu, co se Suchetem vzniklo. Navíc tu kromě paní Oliverové chybí kdokoli z tolik oblíbených vedlejších postav. Hudba: Christian Henson, Poirot Theme: Christopher Gunning(21.7.2016)

 • akisha
  ****

  Já nevim, někdy je i pro mě to rozzulení celkem dost náročný na mozek, a to se považuju za inteligenta. Nebo aspoň za čátečně nadprůměrně inteligentního tvora. Minimálně za někoho, kdo od Agathy viděl a četl snad skoro všechno. Nad tímhle ale budu muset asi ještě zapřemejšlet. Nicméně, miluju tuhle anglickou slunečnou atmosféru zahradních party (stejně jako miluju anglickou atmosféru mlhy a tajemna) a mám ráda Seana Pertwee. Nejlepší výkon (po Suchetoj, sámo), ovšem předvedla Sinéad Cusack alias paní Jeremy Ironsová. Pěknej civilní výkon. Ani Stephanie Leonidas v roli prostoduchý krásky nebyla špatná. Klasickej 85% Poirot. Docela se těším na dabing, výjimečně.(17.1.2014)

 • - Tato epizoda se natáčela jako poslední. Jednou z natáčecích lokalit je devonské sídlo Agathy Christie Greenway, kde padla i poslední kapka. (Agatha)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace