poster

Hra na vraždu (S13E03) (epizoda)

 • Velká Británie

  Dead Man's Folly

 • Slovensko

  Hra na vraždu

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Velká Británie, 2013, 1 h 29 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • xxlch
  *****

  David Suchet nehraje Poirota,David Suchet Je Poirot a to naprosto excelentní.A.Christie by se jistě dmula pýchou,při pohledu na tohoto skvostného představitele jejího Hercula a na perfektní atmosféru Anglie té doby.Tedy, né že bych se jakkoliv chtěla dotknout pana Ustinova,ale na D.Sucheta coby Poirota nemá.Hudba je skvělá a od samého počátku naprosto úchvatně přechází do děje ,no a herecké obsazení zbylých protagonistů je naprosto dokonalé, (Japp je úplně k sežrání).Neznám žádný jiný detektivní seriál,ke kterému se vždy ráda vrátím a totéž platí i o filmech s tímto elegantním pánem.(29.6.2014)

 • Tom_Lachtan
  ****

  Taková možná až moc normální poirotovka, která dle mého trpí hlavně tím, že samotná vražda se stane až po čtyřiceti minutách, takže téměř v polovině, to je prostě hrozně pozdě, Poirot je vysoce zábavný vyšetřovatel, ovšem pozorovatel je spíš nudný a když jsme u toho, samotná "Hra na vraždu" taky mohla být tróchen lépe využitá, jenže poslední dvacetiminutovka je zas a znovu dechberoucí poirotoidní egomaniakální závěr vyšetřování, navíc za pomocí zajímavého děje, který trošku rozpačitý začátek nechává daleko za sebou. Čtyři hvězdičky, které jistí Poirotovy zděšené pohledy na obnažená dívčí stehna.(7.6.2014)

 • laepus
  ****

  Povedený díl se zamotanou zápletkou v nádherných exteriérech jižní Anglie. Trochu vadí, že Poirot to tentokrát vyřeší opravdu najednou a zničehonic, jinak je to krásná pocta starším dílům napěchovaných podezřelými a dostatečným množstvím postav, tajemnem z minulosti, vtipným společníkem (tentokráte paní Oliverovou) atd. atd.(2.1.2015)

 • Crocuta
  ****

  U tohoto mimořádně zdařilého Tv filmu jsem si mimo jiné lehce sentimentálně zavzpomínal na svůj oblíbený, téměř čtvrtstoletí starý britský seriál "Hazardér", ve kterém významné role ztvárnili i Sean Pertwee a Zoë Wanamaker (viz plakát - a ano, vím, že v Zoëině filmografii "Hazardér" /chybně/ absentuje), kteří se z postav mladých bouřliváků holt už pomalu musejí přehrávat do úloh stárnoucích zhýralců a potrhlých obstarožních spisovatelek :-).(23.12.2014)

 • Fido
  *****

  Celkem věrné předloze a brilantně natočené, dokonce v Greenway Estate, domě, kde Agatha Christie bydlela a jeho okolí, vč. loděnice. Důstojné zakončení (film byl natočen jako poslední, i když tím posledním příběhem i filmem v televizi je Opona) celé "Suchetovské" série. Díl, ze kterého by jistě měla radost i samotná paní Agatha.(17.12.2013)

 • - Tato epizoda se natáčela jako poslední. Jednou z natáčecích lokalit je devonské sídlo Agathy Christie Greenway, kde padla i poslední kapka. (Agatha)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace