Hercule Poirot

• Velká Británie Agatha Christie's Poirot
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
Velká Británie, (1989–2013), 85 h 4 min (Minutáž: 47–105 min)

Předloha:

Agatha Christie (kniha), Agatha Christie (povídka)

Série(13) / Epizody(70)

Recenze uživatele nakamura k tomuto seriálu (3)

Hercule Poirot (1989)

Naprosto brilantní anglický seriál. Vkusný a jemný humor velkého belgického detektiva stejně jako jeho originální vizáž a zvyky jsou krásně propracované a přitom působí nenuceně a přirozeně - prostě celý Hercule Poirot :-) Neznám žádný jiný detektivní seriál, který by se mohl s Poirotem rovnat, pro mě je prostě jednička :-) ()

Dobrodružství egyptské hrobky (1993) (S05E01)

Jeden z nejzajímavějších případů Hercula Poirota. Jeho představitel (jako vždy dokonalý ) řeší případ svým osobitým stylem a s vrozenou elegancí - samozřejmě za pomoci svých "malých šedých buněk" :-) ()

Němý svědek (1996) (S06E04)

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů s Herculem Poirotem, vidět ho řešit případ nejen za pomoci malých šedých buněk, ale i roztomilého a chytrého psíka, vnáší do tohoto filmu příjemné odlehčení a spoustu vtipných situací (už jen vidět Poirota dohromady s nějakým zvířátkem, se kterým by si rozuměl, je téměř zázrak:-) ) ()