Návrat neuvěřitelného Hulka (TV film)

Incredible Hulk Returns, The

Akční / Drama / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 1988, 100 min

Hodnotenie je určite silno ovplivnené nostalgiou, ale spomienky sú spomienky.(10.4.2011)

• majo25

Origoš seriál som nemal možnosť vidieť, aj preto nemám žiadne spomienky spojené s nostalgiou. A tak tento film mi pripadá veľmi-veľmi televízny, ako keby to bol len nejaký další diel seriálu. Efekty slabučké, Lou Ferrigno rovnako. Príbeh stojí na slabých piliéroch, do ktorých keď sa ešte primieša bbosť s vikingským bohom, tak sa lámu. Logika dostáva fakt zabrať a "povinná zostava Ferrigna" pôsobí veľmi trápne. Aj ked Thor sám o sebe ako taká komická figúrka nebola zlá, ale len ak do nejakej komédie. Hodnotenie: 50%(6.3.2014)

• choze

Po trojici televizáků z druhé poloviny 70. let (seriálový pilot NEUVĚŘITELNÝ HULK, seriálový pilot č. 2 INCREDIBLE HULK: DEATH IN THE FAMILY a úvodní dvouhodinový díl druhé seriálové sezóny INCREDIBLE HULK MARRIED) se Hulk a s ním i duo Bixby/Ferrigno vrátili v dalších třech (NÁVRAT NEUVĚŘITELNÉHO HULKA, PROCES S NEUVĚRITELNÝM HULKEM a DEATH OF THE INCREDIBLE HULK), které Bixby i režíroval, koncem let osmdesátých. První z nich, NÁVRAT NEUVĚŘITELNÉHO HULKA, přivádí na scénu dalšího, v hrané podobě dosud opomíjeného marvelovského heroje, boha hromu Thora, pro kterého byl plánován seriál a crossover s Hulkem mu měl posloužit jako pilot. V naší době dezorientovaný Thor objevující teplou sprchu a pivo a pronášející hlášky typu "PŘIPADÁŠ MI JAKO ZLODĚJSKÝ KELT" vnáší do jinak nudného filmu s úsměvnými triky a akčními scénami potřebný humor a vytahuje ho tak - spolu s brutálním jednohlasým dabingem Pavla Nového ze začátku 90. let - v mých očích na jednu hvězdičku.(13.9.2008)

Suprovej crossover. Hulk vs Thor bitka v laboratori nema chybu(23.3.2012)

Tak tenhle film jsem naposledy viděl, když mi bylo asi tak 10 let. a tenkrát to pro mě byla podívaná neskutečná. Bylo to dabováno ještě jedním hlasem. Když jsem na to narazil zde na csfd, tak jsem se rozhodl, že si osvěžím paměť. Nemusel jsem litovat. Je to sice takový bečko. ale mě to potěšilo znova. A i ten jednohlasý dabing mi nevadil:-D Je to sice příšerné, radši bych to viděl s titulkama , ale mě to zas až tak nevadilo.(6.4.2011)