Mr. Zoo: The Missing VIP

미스터 주: 사라진 VIP

Komedie / Drama

Jižní Korea, 2020, 114 min

Tae-yoon Kim

Digitální zvěřina. Crazy komedie. Na známku průměru u mě snímek vytáhla exotická kinematografie.(1.4.2020)

• Lacike

Kórejský Dr. Dolittle s detským štýlom humoru pre najmenších pozostávajúci z toho, že pes poští chlapíka do ksichtu alebo omylom jeden chlapí zapáli druhého. Proste trapas. Občas sa trochu vydarí aspoň nejaký komentár zvieraťa na účet ľudí, ale fakt len občas. Sung-min Lee je v hlavnej úlohe neznesiteľný a nevtipný. Pritom je to inak skvelý herec. Túto nepodarenú komédiu nikomu neodporúčam. 2/10.(7.3.2020)

Dlouho jsem se takhle u korejské komedie nepobavila a přitom se to tvářilo celkem nenápadně. Poslední Lee Sung-minovy filmy mě moc nezaujaly, ale tahle role mu sedla jako ulitá, rozhodně víc než ustrašený úředníček v The Witness. Sekundovalo mu několik vtipných postav a hlavně zvířátka - od komárů až po gorilu. Občas sice vypadaly trošku uměle, ale což. Jako pohodová oddechovka na odpoledne to u mě prostě dost dobře fungovalo. Přeloženo.(25.2.2020)

• pushover

No je to teda hodně pro děti, jak zpracováním, tak úrovní humoru.(29.2.2020)