Reklama

Reklama

Protihráč

(studentský film)
  • angličtina Opponent
Krátkometrážní / Drama
Česko, 2020, 17 min

VOD (1)

Obsahy(1)

Ještě nedávno byl Petr oslavovaný a skvěle placený fotbalista, reprezentant, kapitán nejslavnějšího klubu v zemi. Tyhle časy jsou ale pryč. Teď se Petr snaží restartovat kariéru v malém regionálním klubu a dát do pořádku i svůj život jako takový. Jeho největším soupeřem ovšem už dávno nejsou protihráči na fotbalovém hřišti, ale on sám. (ČSFD.cz)

(více)

Recenze (7)

honzic 

všechny recenze uživatele

Pro mne je to zklamání. Hrozná technická kvalita záběrů a ta nic neříkající kamera před ksichtem Hádka tomu opravdu nepomohla. Mnohem více bych uvítal psychologický rozbor hráče, než nějaké experimenty s kamerou. Koukat se na to moc nedá a nepomůže ani dobrý hudební doprovod či herecký výkon Hádka. Hodnocení: 35 % ()

ostravak30 

všechny recenze uživatele

Určitě je to jedno z témat sportu, fotbalu zvláště. Alkohol či sázení zde tedy automaty. Fotbalista šanci dostal, ale promarnil ji. Jenže závislost je silnější. Kdo ví, možná by se měl někdo zamyslet nad myšlenkou do každého klubu angažování nějakého odborníka, který může mladým klukům pomoci vypořádat se s nově nabytou popularitou i přísunem peněz. ()

Slarque 

všechny recenze uživatele

Fotbalista Kryštof Hádek trochu zachraňuje tenhle kraťas, který sice má nosné téma, ale jeho zpracování je celkem průměrné. ()

fabecc1222 

všechny recenze uživatele

Na tomhle příběhu bylo nejzajímavější asi to, kolik skutečných příběhů fotbalistů reflektuje. Jinak se film potýkal s dost zvláštní technickou stránkou. Kameru při fotbalovém zápase, kdy si Hádek snad sám držel kameru před obličejem a běhal s ní po hřišti, byla opravdu zvláštní. Celkový děj a struktura jsou jinak bohužel dost předvídatelné, ale opět, reflektující skutečnost. ()

Galerie (17)

Zajímavosti (1)

  • Film podpořil Státní fond kinematografie částkou 600 000 korun. (SONY_)

Reklama

Reklama