Komentáře uživatelů k TV seriálu (9)

• paascha

Jako pokus o zajímavý seriál se to asi moc nezvedlo, ale za odvahu si to hvězdu zaslouží(18.6.2009)

Škoda že tento seriál byl poslední Jiřího Císlera.(27.6.2005)

• ybuko

Vzpominam jak se to pri premiere prezentovalo jako "cesky pokus o Twin Peaks".(15.1.2007)

• PollyJean

Zvláštní český pokus o Davida Lynche (?). Místy se povedlo dosáhnout docela zajímavých úletů, ale povětšinou, jak už to s novými českými seriály bývá, to byla střelba dost mimo.(18.6.2009)

• Přemek

Tohle mne opravdu totálně minulo.. Autoři měli evidentně chuť napsat něco šoustlého a narvat to velkými jmény v malých, jednorázových rolích (namátkou Bolek Polívka), jenže jim to přerostlo přes hlavu - a šoustlost nebyla sympatická (jako třeba u České sody), ale nepřenosná.(12.7.2007)

Je to již nějaký pátek, co se tenhle seriál objevil v televizi. Takový nemastný neslaný pokus o český Twin Peaks. Pamatuji si z něj jen Miroslava Moravce jak bezvýznamně bloumá v recepci s nápisem ,Nejsem důležitý´ na zádech a chytlavou pískanou průvodní melodii...třemi hvězdami budiž Motelu Anathema dáno za vděk, že mě k nepřekonatelnému Twin Peaks nakonec dovedl...(25.11.2010)

• Valentin

Jen jednou se to objevilo a popravdě možná je to dobře. Tvůrci se každopádně nebáli a vytvořili něco naprosto šíleného a nesmyslného.(5.3.2012)

Ach jo. Zcela ztracená příležitost udělat DOBRÝ český horrůrek. A přitom by stačilo jenom ukročit a nebát se. Tři * za snahu.(6.8.2012)

Pokud bych bral primárně v potaz, že se jedná o "český Twin Peaks", bylo by to s bídou na dvě hvězdy. Za odvahu, neotřelost a sympatickou "odlišnost" si Anathema tři hvězdy zaslouží. Byť jen taktak...(16.8.2011)