Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MM_Ramone
  ****

  „Spider-Man, Spider-Man. Does whatever a spider can, Spins a web any size, Catches thieves just like flies. Look out! Here comes a Spider-Man!!!“ Pod režisérskou taktovkou Sama Raimiho konečne prichádza do kín poriadne filmové spracovanie príbehu o mladom superhrdinovy. Peter Parker pod maskou Pavúčieho muža lieta ulicami New Yorku, spriada siete proti zločincom, pomáha, kde sa dá. A naviac je po uši zamilovaný do svojej spolužiačky Mary Jane. Look out! Prichádza "Spider-Man 1". ****(6.1.2011)

 • Lynn
  ****

  Jakkoli mi filmy podle comiksů nic neříkají, tak Spider-Man je světlou vyjímkou. A to opravdu po zásluze. Není zde jen jednoduché schéma "zlý" vs. "hodný" - ten vždy vyhraje. Hodný sice nakonec stejně vyhraje, ale má to hodně těsné a kromě toho má i vysokou dávku lidskosti a psychologickou hloubku. Ale také dojde na skvělé triky, bez kterých by to už asi dneska fakt nešlo. Co si vlastně filmaniakální člověk může přát víc ? Snad aby "dvojka" ještě o kousek předčila "jedničku".(8.8.2004)

 • sud
  ****

  Moc jsem toho nečekal, ale film se mi líbil. Jsem rád, že tvůrci upustili od doslovného hrdinství a nezničitelnosti "pavoučího muže", jak byl vypodobněn v komiksech a kresleném seriálu. Vznikl tak sice hrdina s nadpřirozenými vlatnostmi, avšak na druhou stranu také citlivý a zranitelný člověk. Tobey Maguire je příjemně civilní a umírněný a démonický Willem Dafoe snad musí být všude skvělý. Jsem spokojen. Dost.(16.4.2006)

 • Dever
  *****

  Soundtrack Danny Elfman: 1. Theme from Spiderman [1:01] ,2. Hero - Chad Kroeger/Josey Scott [3:19] ,3. What We're All About - Sum 41 [3:35] ,4. Learn to Crawl - Black Lab [3:36] ,5. Somebody Else - Bleu [3:37] ,6. Bug Bites - Alien Ant Farm [3:32] ,7. Blind - Default [3:10] ,8. Bother - Corey Taylor [4:00] ,9. Shelter - Greenwheel [3:31] ,10. When It Started - The Strokes [2:56] ,11. Hate To Say I Told You So - The Hives [3:22] ,12. Invisible Man - Theory of a Dead Man [2:39] ,13. Undercover - Pete Yorn [3:59] ,14. My Nutmeg Phantasy - Macy Gray [4:29] ,15. I - IV - V - Injected [3:02] ,16. She Was My Girl - Jerry Cantrell [4:17] ,17. Main Titles - Danny Elfman [3:42] ,18. Farewell - Danny Elfman [4:43] ,19. Spiderman - Aerosmith [2:57],(4.1.2011)

 • Fr
  ****

  Neměl by to být všední příběh ze života obyčejnýho kluka. Peter Parker je pro ostatní studenty magor (pro vás né?). Všechno se ale změní, když ho hryzne geneticky upravenej superpavouk. A s tím přichází problémy..... Uvědomuje si, že velká síla vyžaduje zodpovědnost. JE TO JEHO DAR, JEHO PROKLETÍ ! Aby příběh běžel tím správným tempem, máme tu také další postavy: strýčka, tetičku, Harryho, Normana Osborna a taky životní lásku Mary Jane. Akce, která je doprovázena dobrým zvukem, hudbou a triky ve mě budí touhu stát se Spider-Manem. Příště to bílé a lepkavé olíznu! (doufám, že to bude od pavouka...)(5.4.2006)

 • - Keď Peter v jednej scéne lezie na strechu, má na sebe čierne topánky. V ďalšom zábere, keď je už na streche, má topánky výrazne sivej farby. (Kub_ees)

 • - Stejně jako v mnoha dalších filmech, i zde si malou roli zahrál Stan Lee, slavný tvůrce komiksů. Ztvárnil jednoho z vyděšených přihlížejících ve scéně, kdy Green Goblin (Willem Dafoe) zaútočí na vedení společnosti Oscorp. (Boly)

 • - Při hledání svého nového auta prochází Peter noviny a hledá inzeráty. Narazí i na nabídku konvertibilní Alfy Romeo. V Itálii byl tento model prodáván pod názvem Spider, neboli pavouk. (HellFire)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace