Hilde je přesvědčená, že před 30 lety za únos Richieho Fifea zavřeli nevinného, a je odhodlaná to dokázat. (Apple TV+)

warrenur

Opat skor rodinna epizoda. Tentokrat mamina ako advokatka (prihodne, ako!? kedy!?) zastupuje nepravom odsudeneho za unos chlapca v minulosti a ten sa zucastnuje pohrebu zosnulej sestry, Penny. Otec dcer hodi rec s niekdajsim kamosom z detstva, co mu asi dve casti dozadu, uz ako policajt, zmaloval cifernik. Ten, zda sa, prezrel a postavil sa otcovi, sucasnemu policajnemu sefovi. Zatial mlada investigativka s dvojicou zanietenych kamaratou su prihodne svedkami krivactva policajneho sefa. Nuz, jednym slovom diel je plny "nahod". Uz druhy diel mam pocit, ze to ide dolu vodou akoby s cielom, "vyplnme detom volne predpoludnie v televiznom programe". Trojhviezdie by som uz neobhajil. V tomto momente by som uz uplne vynal zo zanroveho popisu slovo "mysteriozny". V tomto seriali je to totiz len prvok krimi, ci detektivky. Co nie je "mysterium". ;) Bieda. Akurat nadpriemerne inteligentna serialova sikulka s fotografickou pamatou a usmevnymi ksichtikmi to drzi nad vodou. Nebyt jej, tak sa hybeme, tipujem okolo 50tich percent a ja by som tomu uz nevenoval cas. ()