Hilde založí hnutí s cílem zbavit Erie Harbor korupce. Matt a Bridget se pokoušejí napravit svůj vztah. (Apple TV+)

warrenur

Zhrniem rovno posledne tri diely, lebo by som pisal prakticky ku kazdemu to iste. Pribeh sa posuva predvidatelne. Stale rodinna zalezitost plna takych logickych skratiek, az sa vam to rozum obcas neberie. Co som teda nepredvidal, bol charakterovy roller-coaster syna policajneho sefa. Medzitym sa v pripade odsudenho Sama "nasli" 31-rocne DNA dokazy (je super mat kamosa z FBI, co vam na pockanie vybavi, co treba) a samozrejme prakticky vdaka vnimavej Hilde. ;) V tejto epizode bola snad i pri zrode novej policajnej sefky. Obcas ma nasa mala detektivka podarene vystupy. Uz to dopozeram do konca, nech mi pohladi srdiecko, ale sem-tam je to fakt cisty "pain". Navsteva troch detskych detektivov u starsich spoluziakov a ich nasledne "vyprevadenie" bola tak uletena haluz, az som nadobudol dojem, ze scenarista je tiez dieta. Za mna objektivne dvojhviezdie. Avsak sledujuc to ocami mladej osoby, si viem predstavit, ze by som im z duse fandil (co v pripade Hilde i fandim) a flakol tu plny pocet. ()