Zatímco se chystá vydání nejnovější aktualizace úspěšné videohry Mythic Quest, její tvůrce Ian Grimm je posedlý zdánlivou drobností. (Apple TV+)

Necrotongue

Po pilotní epizodě je mi jasné, že by u mě mohl mít seriál úspěch, protože kombinuje humor a onlajnovky, a to mi vyhovuje. Aby to na mě opravdu fungovalo, nesmí chybět kvalitní příběh (tady by se mnou C. W. Lonbottom jistě souhlasil), a protože si jím zatím nejsem jistý, budu se ze startu držet na tradičních třech hvězdičkách. Z hlediska kvót je seriál přímo ukázkovou záležitostí, ale to mi nevadí, protože se děj odehrává v sočasných Spojených státech, takže tam ty kraviny patří. Po prvním kole to u mě na body vyhrála Carol, šéfka personálního a já jdu rovnou na další pokračování. / Poučení: Stůj si za svým. ()

geklon

Upřímně jsem si od začátku myslel, že to nebude stát ani za dokoukání, klišovité šablony postav mě dost vyváděli z míry. Žádná ke které bych si vytvořil vztah hned. No to se asi ani nestane, ale příběh začne fungovat, tak jak bych nečekal a do humoru začínám trošku pronikat, tak že se divím čemu se vlastně nahlas směju. Uvidíme co dál. ()