Po odhalení nových důkazů Andyho z případu odvolají. (Apple TV+)

castor

I druhý díl se povedl. Postavy jsou vážně velmi dobře napsané. Zákeřné komentáře na síti už rozhodně viděla celá škola, rodiče dětí zrovna tak. Andyho z případu logicky odvolávají. Jeho kolegům se Leonard Patz být pachatelem nezdá. A vše směřuje tam, kam si divák myslí. Rodina se musí začít vypořádávat s nečekanou situací. Jacobovi je 14 let a podle otce bude jeho život/jeho reputace nenávratně pryč. Co všechno ví spolužačka Sarah? Dusné, záměrně laděné do chladných barev. Očekávám hodně zvratů a odhalení, snad to nebude na úkor věrohodnosti. Jaeden Martell velmi talentovaný. ()

LachtanShows

Vážně jsem nepočítal s tím, jak efektivní jízdu z mnou tak oblíbeného "soudního" prostředí dokáže Apple vyprodukovat. Je také nutno zmínit, jak se Chris v průběhu působení v MCU vypiloval do herecké špičky současnosti. S ním bych teď vydržel koukat na jakýkoli obsah klidně týden v kuse. ()

warrenur

Rozhodne atmosferickejsi diel, ako pilot. Rodina je pod velkym tlakom. Trochu mi to pripomina zaciatok vynikajuceho The Outsider. Divaka prepadali podobne pocity. Udicka v zavere vratila do hry uz takmer zavrhnutu liniu. Stret zaujmov bol po pravnej stranke vyrieseny a zda sa, ze rodinku cakaju krusne chvilky. ()

Radko

Obloha sa zmráka nad prokurátorovým synáčikom. Vďaka pribúdajúcim indíciám a dôkazom stráca tata vyšetrovanie prípadu, synátor kredit v škole i rodine. Protipólom zlých správ je krásne zvolená záverečná gitarová folková pieseň o anjelskej slze. Kredit v porovnaní s priemerným úvodom poskočil vyššie. ()

• V pokoji Sarah Ghrol (Jordan Alexa Davis) si můžeme všimnout plakátu „Zdeňka Černý: The greatest Bohemian violoncellist“ od českého malíře Alfonse Muchy. (Richard.Jezd)