Kamenné výrazy (E03) (epizoda)

 • USA

  Poker Faces

Drama / Krimi / Thriller

USA, 2020, 52 min

 • leo430
  ****

  Zatím je to skvělé.. Tempo je rychlé tak akorát, postavy jsou napsané skvěle, ale to nejlepší na tom celém je bezesporu hudba. Ta je naprosto úžasná. Zatím je tam nahozeno několik udic a nevím, která je ta pravá vedoucí k odhalení celého tajemství.(25.6.2020)

 • castor
  ****

  Obhájkyně žádá kamenné výrazy, prostě žádné emoce. Podle zákona v Massachusetts je nezletilý obviněný z vraždy prvního stupně souzený jako dospělý. I tak to celé (nejen skrze presumpci neviny) vypadá na základě jednoho otisku prstu (jaksi) zvláštně. Plná soudní síň, dotěrní novináři. To nikdo nepohlíží na to, co to udělá s mladým životem? Vychází najevo, že oběť své spolužáky šikanovala, Andy navíc odkrývá podstatný kus své minulosti. U setkání s odbornicí na genetiku na povrch vycházejí další skutečnosti. Detektivka Pam Duffy udělá vstřícný krok a Laurie možná na malý moment (přirozeně) zapochybuje.(6.1.2021)

 • warrenur
  ****

  Dusno, depresie a pochybnosti. Zeby iskra nadeje z telefonatu spoluziacky v zavere?(17.5.2020)

 • Radko
  ***

  Apel na úprimnosť. Vždy, v každom momente. Je to správne? Jeden veľký kostlivec vylezie z almary, menší popri ňom. Klamal otec i syn. Rodičia odstavení od práce. Syn prilepený na násilnej videohre. Nuž a neboli by sme v Amerike, ak by do toho nevstúpili všetkého znalí právnici a psychiatri. Hlavné je zdržať sa verejne zdieľaných emócií. Aj ich náznaku.(28.11.2020)

 • KukulienkaHO
  ****

  Epizóda veľmi dobrá, len už to nie je tak úderné, ako predchádzajúce časti. Hlavne kvôli tomu, že sledujeme iba vysporiadavanie sa rodiny s udalosťami, ktoré nastali. K žiadnemu ďalšiemu odhaleniu alebo zamotaniu deja nedochádza. Ani sme sa nedozvedeli nič o noži, ktorý sa našiel na konci 2. epizódy.(28.7.2020)