Andy vezme věci do svých rukou. Laurie přehodnotí život, jaký znala. (Apple TV+)

KukulienkaHO

Názov "Damage Control" skvelo vystihuje 4. epizódu. Prípad a "vyšetrovanie" sa pomaly začína vymykať spod kontroly. Niektoré postavy začínajú pochybovať o pravdivosti určitých tvrdení. Objavili sa tu nové skutočnosti. Každopádne príbeh pre diváka stále zostáva zamotaný. Sám neviem komu veriť. No myslím si, že každý podozrivý má kus masla na hlave. ()

Radko

Výpoveď obvineného syna má trhliny - a to si sľubovali úprimnosť. Napätie v rodine, napriek snahe udržať rodinný krb pokope, nepoľavuje. Ako problematické sa ukáže aj jednoduché odobranie DNA vzoriek. Plus reminiscencie na kauzu odkrytého kostlivca, čo už nejaký ten rok sedí v base. Toto všetko je síce zaujímavé, len príbeh sa nám nejako extra neposúva. Stále len priemer. ()

castor

Andy a Laurie Barber. Rodiče jediného syna. Čtrnáctiletého. Ač nezletilý, podle zákona obviněný z vraždy prvního stupně je souzený jako dospělý. Laurie se rozpadá život, jaký žila, měla, si přála. Napětí v rodině je cítit. Jakákoliv publicita je nyní špatná. Přesto má Laurie slabší chvilku v bistru. Rovněž si z regionálního tisku nechává přeposlat články o Andyho otci – násilníkovi a vrahovi. Jacobova výpověď má značné trhliny. Andy začne sám pátrat po možných důkazech. A co třeba genetický důkaz jako polehčující okolnost? Řemeslně velmi dobře zpracovaný seriál z dílny Apple TV+, divák hned touží po dalším díle. ()