Zbožné přání (E06) (epizoda)

Wishful Thinking

William Landay (kniha)

Mark Bomback

Scénografie:

Patti Podesta

1.Bol dobodaný žiak. 2.Obvinený je spolužiak. 3.Najviac dôkazov smeruje voči nemu. 4.Indíciíe ukazujú i na pedofila. 5.Dom obvineného sleduje záhadné auto. 6.Kostlivec v skrini sa snaží z basy niečo povedať. 7.Matka obvineného má pochybnosti. 8.Otec emočne vybuchuje. 9. Atmosféra hustne. 10. Rozdané karty indikujú šokujúce rozuzlenie.(30.11.2020)

Neskutečně skvěle odvedená práce po stránce scénáře a budování atmosféry.. Vůbec netuším kdo může být ve skutečnosti vrahem a ani se to neodvažuju hádat.. Hrozně se těším na vyhrocené finále a celkové rozuzlení.(19.7.2020)

Fuuu ťažká atmosféra a ten pocit zúfalstva. A hlavne ani za boha neviete, kto je naozaj vrah. Smekám(18.5.2020)

V telefonu se hrabali pět hodin, přesto nic důležitého nenašli. Média navíc začala v nejméně vhodnou dobu šťourat do Andyho minulosti. A Jacobovo nezodpovědné chování na internetu, ač měl utrum, může u poroty prokazovat vědomí viny. Ostatně ani Andy už nezvládá udržet emoce na uzdě (epizoda s autem, ve kterém sedí Leonard Patz). A ještě se v okolí pohybuje starý modrý lincoln, který trio zřejmě sleduje. Prostě na jednu rodinu je toho příliš. Ozývá se nicméně mladý svědek, který přiměje policii znovu se zajímat o pedofila Patze. Ultratěžká atmosféra dál tepe, tvůrci nikam nespěchají, přesto diváka napínají každou druhou scénou. Tipy mám, ale netroufám si naplno říct, kdo je vrahem.(8.1.2021)

Právničina mi v reálném životě přijde jako hodně ožehavé prostředí, ve kterém se doufám v životě nebudu muset pohybovat. V té filmové a seriálové sféře ale představuje něco tak poutavého, že za tu hodinku neodvrátíte oči od obrazovky.(5.6.2020)