poster

Přeber si to znovu

 • USA

  Analyze That

 • Slovensko

  Analyzuj znova

Komedie / Krimi

USA / Austrálie, 2002, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • monolog
  ***

  sice se na to ještě pořád dá dívat a i dodívat, ale na jedničku to samozřejmě nemá. kdyby to nemělo první díl, řekl bych, že je to nápaditá komedie, která zajímavě paroduje denirovy předešlé role mafiánů a tvrdých chlapíků. ale takhle to maximálně paroduje samo sebe. přibližně první půlhodina se mi líbila opravdu hodně. následující půlhodina je ještě pořád dobrá, ale o poznání slabší. to jak se deniro pokouší dostat do dnormálního života a když mladýmu párku prodává auto a jako skvělou výhodu vozu řekne, že do kufru se vejdou tři mrtvoly, to je prča. ale poslední půlhodina, kde se vypořádá se zlými mafiány a udělá tu loupež, ta je podle mě hodně slabá. tak slabá, že málem jsem to nedokoukal. neviděl jsem v originálu jedničku ani dvojku, ale přišlo mi, že dvojka je až příliš velmi často vulgární. neříkám, že jsem puritán, když se praštím kladivem do prstu, zakurvuju taky, ale aby na mě z filmu koukala jedna sprosťárna za druhou (jako když si nadávají malí kluci, jen aby si ochutnali, jak to zní, případně aby vypadali zajímavě a režisér to podává, jako kdyby nadávat do zkurvysynů a kurev byla hrozná sranda), to neberu. neříkám, že by mafíán mluvil jak stará panna, ale ani jako dlaždič pravděpodobně ne. (a tímto se omlouvám všem dlaždičům)(27.12.2005)

 • coco.brice
  **

  ta pokračování..to je evergreen..jediný film,kdy pokračování dosáhlo ba dokonce předčilo první díl je série Vetřelecká..když se díváte na Přeber si to ,znovu...tak už tak nějak víte co bude..já na to vždy říkám : "To neznáte Hadimršku..jenže.v tom to je..já už to znám...už jsem to viděl..a už to nechci vidět znova..chci něco nového a nový nápad"..a ten tady není a nepřijde...(22.8.2011)

 • kritiklon
  ***

  Pokračování úspěšné komedie "Analyze This" z velké míry kopíruje obsah z prvního filmu. Originálních momentů co se scénáře týče je poměrně málo, než aby výrazně dějově oživilo druhý díl, který se rozhodně nemůže rovnat jedničce! Ale stále je zde dost dobrých vtípků a úsměvných situací na to, aby se dalo říci že pokračování je alespoň do jisté míry důstojné. 3,5* za 68%(13.7.2015)

 • spikey1
  ***

  Dva herci předurčeni svým rolím se opět setkávají pod taktovkou někdejšího krále situačních komedií. Ačkoliv látka je tak krásná a silná, něco nefunguje, možná vinou slabšího scénáře se ze zápletky nedaří vykřesat větší jiskra. Pokud hledáte nenáročný film na nedělní odpoledne pak je to jasná volba, vzhledem ke spojitostem doporučuji nejdřív první díl a pak volně přejít sem.(13.5.2012)

 • Shaleman
  ***

  I když to nebylo úplně nejhorší, kvalitám jedničky to zdaleka nedosahuje a jak jsem se vesele usmíval při Přeber si to, tady jsem jen pil pivo a tikali mi koutky. I když De Niro hledající si práci je k popukání a nikdy na něj nezapomenu. "Doporučuji tenhle vůz. Má dostatečně veliký kufr. Narvete do něj bez problémů tři mrtvoly - věřte mi, já vím o čem mluvím..." :DDD(4.3.2010)

 • - Striptérka, které dá Ben Sobel (Billy Crystal) mince jako spropitné, je známá pornoherečka Gina Lynn. Celá scéna byla Crystalovou improvizací a původně se ve finálním sestřihu neměla objevit. Proto není Gina uvedena v závěrečných titulcích. (kenny.h)

 • - Poslední film Joa Viterelliho. (viperblade)