Útok na vesnici si vyžádá oběť a nastolí nové výzvy. (Apple TV+)

warrenur

Ako vzdy - dobrak-kladas-hlupak, nechava zradneho hybatela deja nazive, aby serial neskoncil prilis skoro. ;) Linia u posahanej otravnej kralovny ma uz vyslovene irituje, uvidime, ci to jej poslednym cinom uzavreli. Opat dost nedotiahnutych haluzy, ale konecne sa dostavame do novych zon a vyzera, ze pribudne i niekto novy. Slabsi priemer. ()

Lenka.Vilka

Akce na voru byla skvělá. Tedy až na věci, které mi vadily už minule. Baba je ve vodě slepej kofr, a zabíjí o život, ale když jde lesem, je jako slepá moderní baba v neznámém velkoměstě. Královna se tentokrát nepomodlila a vypadala jako před zhroucením ještě víc. A byla jsem zvědavá na následky toho, že jí někdo řekl svůj názor a pravdu, a ne to, co chce vždy slyšet. Vtipný pokus o atentát. Jenom mě už docela prudí, jak jsou děcka vyprdlý z fotra, kterej je nechal samotnej v nebezpečí, a oni se potom mají zbláznit, že najednou je čas a mají za nim přijít a jejich skuteční rrodiče s tím nemají nic udělat a bejt v poho.. ()

kudryj

Nehledejme logiku kde nemusíme, holky jsou upravený, no a co. Snad by jste se nechtěli koukat na samé obludy jako je královna. Škoda tentokrát odmítla modlitbu :). Ale vážně. Tempo o proti kulervoucí třetí epizodě výrazně zpomalilo, přesto naháněčka v řece měla super atmosféru. A královna má fakt silné psychické potíže, chtělo by to nějakého slepého Guru Járu. ()

kenkaku

Akce u řeky parádní, bohužel doprovázená přešlapy scénáře (postavy se začínají chovat debilně) a díky lacinosti se stává děj předvídatelný (spousta se toho děje jen na efekt a děj nikam zásadně neposune). Seriálu chybí "náhodné vymírání postav" které by nenechalo žádného v klidu... Takhle prostě víme, že vypatlaná královna přežije vše (ne fakt to není "spoiler") a to samé ten její tajtrdlík (viz posledně ta trapárna se sebevraždou) ()

Mukade odpad!

písané priebežne počas sledovania........................Veľmi ťažko znesiteľné účelovosti - tí slepci si tam behajú a robia veci akoby mali 20/20 videnie. Tí utekajú a tamtí ich dobehli aj predbehli, fakin bulšit. No ale ako inak zariadiť aby... Tak či onak, je to na hranici znesiteľnosti pre mňa, tento horseshit. Radšej nebudem hodotiť tento diel..... po 2 minutách:  Ale nie, dám odpad lebo tam išli ako naprostí debili na tej vŕzgajúcej loďke v tom plytkom úzkom potoku rovno do náruče tej tlupy ktorú videli, videli dopredu a stačilo zakotviť alebo aspoň vojsť do vody a nie ostať na lodi a nechať sa chytať lasom ako najretardovanejší imbecili akí kedy žili............... ()