Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Vojáci Tamacti Juna se blíží k Babovi s rodinou a Maghřina minulost vychází najevo. (Apple TV+)

Recenze (10)

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ten zaver sme niektori predpokladali, ale tak, tvorcom to opat rozdalo dobre karty pre mnohe dalsie dejove linie. Som zvedavy, ktore si zvolia. A ano, stale su pritomne i tie derave. Pribehovo ma to vsak zatial, s vyhradami a obcasnym krutenim hlavy, celkom drzi. Boh-vie-kolko si Jerlamarel naplodil potomkov. ()

Sany33 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Príbeh: Jarlamarel robí deti kade chodí. Nevadí, aspoň sa nám rozrastie tlupa. Maghra celú dobu tajila svoju kráľovskú krv. Prevedenie: Opäť ma neskutočne bavila súbojová choreografia, ako aj to okolokrčné podrezávanie krkov. Na tých vidiacich mohli vybrať aj sympatických hercov, títo vypadali ako ľudoopy. Kráľovná na bavlnovej plantáži je tiež celkom protichodný joke. Pocity: Na konci tohto dielu som mal pocit absolútnej mentálnej beznádeje. vysvetlí mi niekto prečo tými debilnými zvončekmi nezahrala už v tábore v prvej časti? Ak sa to teda nevysvetlí v nasledujúcej časti dávam seriálu odpad a to bez pardonu. 77% ()

Reklama

kudryj 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Díl opět v pomalejším tempu, ale mám rád ty slepecký souboje a hutnou atmosféru při nich. Přibyla nám tam další gorilka, takže jsme zase o jedno černý očko silnější. Jsem zvědav jak se bude vyvíjet postava královny v zajetí. I přes spousty úsměvných věcí, kdy si člověk řekne, sakra ta do toho kmene skočila, jako by viděla, mě to baví. Má to koule. ()

Lenka.Vilka 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Cérenka mě fakt prudí. Jenom já jsem nejlepší, protože vidím. Co na tom, že můj taťulda slepej přežil tak dlouho, já jsem lepší, protože vidim! Děcka, co? Jinak nalezení nového sourozence bylo zvláštní. Ty dva už nejsou tedy tak výjimeční. Vlastně nechápu, proč to neudělal ve velkém. V každý vesnici nějakou zbouchnout, nechat vzkazy a jít dál. Základ je. Ne? Je to rodina na bezpečném místě? Je to sekta na místě, které bylo vybráno? Nebo se nakonec všechno ukáže jinak? Jinak, trik obtočení meče kolem hlavy je už obehraný. Navíc halekat v lese mama a vojáci to na pár metrů nezjistí a nerozběhnou se směrem, je to divný. A co bylo v pytlíčku? Že by se nám to mega otočilo? Uvidíme, aby si to tvůrci neulehčili nakonec až moc... ()

gumbo 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

To pomalejší tempo tomu nesvědčí. Při něm vynikne, že se se schopnostmi vidících a slepých manipuluje v rámci děje, jak se to zrovna hodí. Jednou slyší hluší bojovníci každý šustot a podruhé nereagují ani hlasitý křik pár metrů od nich. Navíc se zbytečně tlačí na jakési rodinné intriky, jako by z toho tvůrci chtěli mít novou hru o trůnu. A dějová linka s královnou je naprosto zabitá, jelikož je snad každému jasné, že tam kde je nakonec neskončí a ani žádné nebezpečí ji nemůže ohrozit, jelikož ji tvůrci potřebují živou. Pomalý, ale jistý sešup. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama