Dorothy a Sean odjedou na jeden den pryč a Leanne si najde nového kamaráda. (Apple TV+)

Solverino

Tak nevím, mě cvrčci co furt někde lezou fakt nepřijdou napínavý, naštěstí jsou díly krátký a dá se to vydržet, ale strašně dlouhý záběry kde se nic neděje... jenom se kecá a blbě čumí! ()

warrenur

Ok. Tak dievca vie byt aj celkom krute. Nielen voci inym, ale i voci sebe. Typek vonku by mal preparkovat a naucit sa sledovat svoj ciel predtym, ako nebojacne vklzne do "jeho" bytu. ;) 60% Napriek kratkej minutazi sa niektore postupy opakovali. ()

BROKEN_

Psycho díl. Nell Tiger Free je v roli Leanne perfektní. V pátém dílu se snaží vystrnadit Leanne, která se, ale jen tak nenechá. Atmosféra o něco lepší než v předešlém dílu. Má to šokující scény ( cvrčci ), až jsem při nějaké zíral s otevřenou pusou. Je to čím dál tím více zajímavé. Zbývá pět epizod, a pořád si nedovedu představit jak to skončí. :) ()

Anderton

Opäť riadne creepy, ale tentokrát iným spôsobom, než doposiaľ. Prím hraje konečne Leanne, ale nedá sa povedať, že by sme dostali priamy prístup do jej hlavy. Všetko je len v náznakoch, v pohľadoch, pohyboch, ale aj v určitých činnostiach, kde šokuje najmä tá s vydieraním a tá posledná, sebamrskačská. Dej sa až tak vopred neposunul, ale pohyb rôznych osôb po dome v šikovnom strihu tu bol veľmi zábavný a to aj vrátane pohybu cvrčkov. ()