Servant - Season 1 (2019) (série)

Haggis (S01E07)

(epizoda)
  • USA Haggis

Dorothy pořádá napjatý večírek. Sean požádá Leanne, aby pomohla udržet tajemství. (Apple TV+)

epoh

Zbývají tři díly do konce a stále moc nevím, kudy se tu ubere. Ta změna vnímání Leanne z hrozby v oběť je zajímavá. A zvláštní chování všech se předpokládám vysvětlí na konci. Bojím se jen, aby ta pečlivě budována atmosféra nevzala za své pointou. ()

Anderton

Objavuje sa na scéne nová postava, až si poviete, či to nie je trochu zbytočné naťahovanie stopáže na desať dielov. No a nakoniec sa zdá, že nie, že bývalá "nanny" bude mať čo povedať ako o minulosti rodinky, tak možno ovplyvní aj budúcnosť. No a okrem toho "lakačkového" psa vás najviac samozrejme "vystraší" sexuálna scéna s Rupertom Grintom. Nie je to vôbec jeho prvá v kariére? A chceli sme ju vôbec? ()

warrenur

Tak psik bud "vstal z mrtvych", alebo Julian pouzil malo sily s vinou flaskou, alebo....ma Leanne nadprirodzene schopnosti. Od Boha samozrejme. ;) Natalka s jej hokusom-pokusom ozivila scenu. Pacil sa mi sposob, akym stratila pramen vlasov a tiez sposob akym "pomohla" Julian-ovi....a sebe. ;) Rozpacita stvorka. Je stryko stale niekde pobliz, cakajuc na tetu? Vyzera to tak, ze Leanne je ozaj z velmi konzervativneho prostredia a postupne sa v nej nabaluje rozculenie voci obyvatelom domu. ()