Jericho (S01E09) (epizoda)

Scénografie:

Naaman Marshall

Kostýmy:

Caroline Duncan

Tak to bylo hnusný. Změna v chováni postavy zarazilo. Už jen 1 díl a je konec a těch možností, jak to ukončit, je tolik...(11.1.2020)

Strašne sa teším na 2. sériu :O(12.1.2020)

Tento retrospetívny diel asi nie je to pravé orechové pre Shyamalanovu réžiu, ale aj bez strašenia a stupňovania napätia ide o formálne absolútne vypiplanú záležitosť. Pomalý, súvislý pohyb cez steny so záberovaním maminy je proste absolútna lahôdka, rovnako aj prechod z izby k autu. Inak sa nám tu paralelne odvíjajú dve dejové línie v odlišných časových rozpätiach a je to nakrútené tak, že občas tápete, v akom čase sa práve nachádzate. Vzápätí na to ale hneď prídete.(20.2.2020)

Shyamalan je zpátky na režii, a hned jde poznat ta kvalita. Neříkám, že ostatní to natáčely špatně, to vůbec ne, jen se mi líbí ta kamera, to jak ji Shya vede je super. Díl opět zvláštní, ale tahle show mě díky tomu hodně baví. Už zbývá poslední díl, a nedovedu si představit, jak to skončí. Sakra, je to tak tajuplný, že jestli závěr poserou, bude zle. Jediný co se mi na dílu nelíbilo, je chování Dorothy. Divný.(11.1.2020)

• LIVINGDEAD

Devátý díl mne už nebavil a ta stará, nesympatická, pojebaná reportérka mi už leze krkem!(13.1.2020)