Říkam to miliónkrát, ale Robert De Niro se pro role mafiánů opravdu narodil. Stačí když přimhouří oko a zvedne prstík a už je to mafián jako když vyšije. Já toho chlapa prostě můžu. Tahle inteligentní komedie je prostě velmi dobrá, navíc se tady "potlouká" plno dalších mafiánských herců.(10.10.2007)

Billy Crystal je jako trpící psycholog výborný, DeNiro má talent i pro komedie, to začíná být docela evidentní, ale do jaké míry je to jeho zásluha a co je práce scénáristy, těžko říct. Ve výsledku to ovšem je bomba a nálož zábavy a smíchu.(21.2.2003)

Velice povedená komedie, De Niro paroduje svoje kořenové postavy a Billy Crystal je po delší době ve formě a snesitelný! Věčný mafiánský pomocník Joe Viterelli v klasické roli, ale geniálně zábavný!(5.2.2006)

prvá polovica slabých 40% - nuda. druhá polovica svižná, nadupaná 80% ...celkovo ale dobrých 70% ...billyho znamenitý výkon(31.10.2006)

De Niro je výborný. :D Crystal je takový chudák, že na něj narazí..(25.1.2012)

• - Původně mělo být ve filmu více scén, ve kterých doktor Sobel dostává dary od Paula Vittiho (Robert De Niro). V jedné z nich například měl přijet osobně bývalý hráč Yankee Phil Rizzuto a na příkaz Paula darovat Sobelovi svoje tretry, protože Billy Crystal ve skutečnosti Yankeeům fandí. (Othello)

• - Spoiler: Finální scéna ve věznici se natáčela ve skutečném vězení Sing Sing a vězni procházející chodbou jsou skuteční vězni navštěvující tou dobou vězeňský dramatický kroužek. Natáčení ve věznici trvalo jeden den. (Othello)

• - Robert De Niro a Billy Crystal si údajně pohrávali s myšlenkou, že by film zrežírovali spolu. (Othello)