Skvělá, příjemná a hlavně zábavná komedie, kterou si užijete, pokud máte nakoukány nějaké ty mafiánky. Robert De Niro jako mafián, který má problém (a nejen jeden) je fakt skvělý a výborně jej doplňuje Billy Crystal jako jeho psychiatr. Opravdu mohu jen doporučit, protože jsem se fakt upřímně zasmál. P. S. Proč všechny akční hvězdy zkouší po nějakém čase i komediální žánr?(21.8.2009)

"I'm gonna see you next week but Steve never wants to see you again..." :) Parádní inteligentní humor i výborný výkony herců, kterym jsem věřil každý slovo, i když De Niro občas přehrával - scéna, kdy se rozbrečí jak malej kluk, je hodně falešná :) Každopádně tahle gangsterka s občas vážnou i humornou notou příjemně pobaví, byť to neni žádnej celovečerní trhák. Jo, a Kudrow je trošku otravná, to asi ten hlas...(18.8.2013)

Sofistikovaná komedie založená na stereotypech mafiánských filmů a obecně na našich zažitých schématech a schematismu vnímání. Není proto divu, že v něm hraje Robert De Niro (který vlastně paroduje sám sebe!), doslova tvář filmové Mafie, jehož boss Paul Vitti naleptává zažité divácké představy tím, že trpí psychickou poruchou - je přecitlivělý a to do té míry, že musí vyhledat pomoc psychiatra a řešit svůj delikátní problém... Již tento základní dějový rámec je skvělý a tvůrci filmu nastavenou laťku neshodili. Komedie, jak má být...(2.9.2007)

Filmek s De Nirem, o kterým jsem toho tolik slyšel, ale až teď onehdá se mi dostal před kukuč. Bylo to pozdě v noci v bedně, když už jsem pomalu zavíral krám a náhle po dlouhatánským přepínání z programu na program Přeber si to. No co se budu rozepisovat. Chytlo mě to jako prase, Robert je geniální gangster i šílenec, Billy mu úžasně sekunduje a mě se prostě v tom krámu opět rozsvítilo na plné čáře! Super! Jediný co mě sralo, bylo vydržet ty vyjebaně dlouhý a vypatlaný reklamy! Jinak jsem se skvěle bavil! 90%(10.8.2018)

Nenáročná, ale milá komedie, která zaujme hlavně sympatickým výkonem Roberta De Nira, jež zde zdařile paroduje vlastní zaběhlá schémata z mafiánských filmů (Kmotr II, Casino). U vtipů vám asi slzy smíchu nepotečou, humor tu je umírněný. Bavit se bude spíš divák, který De Nira v podobných rolích viděl, ale ani ti ostatní nebudou ochuzeni. Je to inteligentní komedie, rozhodně jedna z těch lepších, které se na přelomu 20. a 21. prvního století honí českými kiny.(3.12.2004)

• - Postava Paula Vitti byla inspirována životním příběhem mafiána Johna Gottiho. (don corleone)

• - Původně mělo být ve filmu více scén, ve kterých doktor Sobel dostává dary od Paula Vittiho (Robert De Niro). V jedné z nich například měl přijet osobně bývalý hráč Yankee Phil Rizzuto a na příkaz Paula darovat Sobelovi svoje tretry, protože Billy Crystal ve skutečnosti Yankeeům fandí. (Othello)

• - Postavě Billy Crystala má sen, ve které se objeví Kmotr. Robert DeNiro hrál ve druhém díle Kmotra. (don corleone)