Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Paldiny
  ****

  Po 2x už nie taký záchvat bránice, ale niektoré hlášky od De Nira - Billy Crystala - Viterelliho zostávajú večné. Čo už nie, tak príbeh aký pri opakovanej projekcii začnete vnímať o čosi viac a zistíte že nemá čo ponúknuť, len rutinérsky využíva mafiánske prostredie. Samozrejme pohľad zo strany psychiatra liečiaceho vymäknutého mafiána a v závere pred hlavami ostatných rodín kmotrovsky fackujúceho Luca Brasiho je v skutku nezabudnuteľný. Síce De Niro v roli prehrávajúceho sem - tam svoju postavu prehráva až moc a typické priestrely mozgovej kôry v popravách chýbajú i tak "Analyzuj" predstavuje silne nadpriemernú komédiu s fungujúcimi narážkami na slávne kúsky a vtipnými slovnými prestrelkami.(29.11.2014)

 • numi
  *****

  Inteligentní humor, inteligentní dialogy a mafián, který vyměkl v podání Roberta De Nira. Tři důvody proč tuhle komedii miluju. Robert De Niro je v tomhle snímku stejně tak dokonalý, jako je Billy Crystal stylový a některé hlášky jsou opravdu klasičtější než sám Wolfgang Amadeus. Přeberte si to vícekrát než jednou. Tahle komedie neomrzí, ale naopak zraje jako dost dobré vínečko. Je sice pravda, že po hodině frontálního ataku na divákovu bránicí ubere plyn a vrhne se spíše na partyzánskou válku, ale i tak boduje. Je to mezi čtyřkou a fullhousem a když jí milujete, tak není co řešit... [leden 2006](21.1.2006)

 • voleman
  ****

  Vynikající a vtipná komedie z mafiánského prostředí. V tomto žánru snad ani nemá konkurenci a vše je ještě zábavnější tím že v ní hraje největší specialista na mafiány DeNiro, který si svou roli neskutečně užívá a celý film se tím dostává na úplně jinou úroveň. Není to sice film bez hluchých pasáží, ale jako celek se opravdu povedl, a celou svojí stopáž si udrží vaší pozornost a výborně pobaví. 80%(7.2.2015)

 • Šakal
  ****

  Miluji mafiánské snímky, totéž platí o povedených a inteligentních komedií. Tento mix gangsterské komedie je opravdu hodně povedený kousek! Vynikající Robert De Niro ( jako gangster Paul Vitti ) exceluje v sebeparodující roli ( opravdu výborný nápad ), překvapivě dobrý Billy Crystal ( jako psycholog, který se shodou okolností stane doktorem Paula Vittiho a výborný Joe Viterelli. Když k tomu přidáme chytrý scénář, vyjde nám z toho opravdu povedená inteligentní mafiánská komedie. p.s. co je to OOZ - oddělení organizovaného zločinu? nikoliv! obsedantní orální zoofílie :o)(25.5.2009)

 • Melies
  ****

  8 / 10 Zakomplexovaný mafián De Niro a zbabelý, racionálne premýšľajúci psychiater Billy Crystal - toto herecké duo jednoducho nemôže sklamať a fakt, že hrá v tak dobre napísanom filme, je len akousi čerešničkou na torte. Po dlhom čase skutočne vtipná a inteligentná komédia, navyše, z atraktívneho mafiánskeho prostredia. Čo viac by ste si mohli želať?(17.12.2005)

 • - Fontána, kterou dostane Billy Crystal od Roberta De Nira jako svatební dárek, je vysoká 12 metrů a v průměru měří 7 metrů. (viperblade)

 • - Do role Primo Sidona navrhl Chazze Palminteriho sám Robert De Niro, protože spolu pracovali již na filmu Příběh z Bronxu. (Othello)

 • - Spoiler: Finální scéna ve věznici se natáčela ve skutečném vězení Sing Sing a vězni procházející chodbou jsou skuteční vězni navštěvující tou dobou vězeňský dramatický kroužek. Natáčení ve věznici trvalo jeden den. (Othello)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace