Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ****

  Unikátne psycho-komické dialógy s uštipačným podtónom, ktorými doslova srší počas celého deja dvojica De Niro-Crystal sú na nevypozeranie, rovnako ako aj inteligentná zápletka s gustióznym talianskym šarmom mafiánskych filmov. Akurát Lisa Kudrow, snažiaca sa vymaniť spod nápepky mena 'Phoebe' mi sem moc nesadla, ale to bude asi tým dabingom. 80%.(19.9.2007)

 • DavidBeko
  ****

  Vynikajuca komedia. Robert De Niro je v ulohe mafianskeho bossa super no a Joe Viterelli, sadlo ako ho tam prezivali, sa so svojim ksichtom hodi do ulohy mafiana najlepšie. Ja som ho v podobnych filmoch videl len ako nejakeho mantaka ktory vždy všetko pokazi, tak som bol celkom prekvapeni, že tu nemal taku ulohu a vsetko nepokazi a dokonca aj Paulovi zachranil život. Už sa tešim keď si pozriem dvojku.(3.8.2006)

 • voleman
  ****

  Vynikající a vtipná komedie z mafiánského prostředí. V tomto žánru snad ani nemá konkurenci a vše je ještě zábavnější tím že v ní hraje největší specialista na mafiány DeNiro, který si svou roli neskutečně užívá a celý film se tím dostává na úplně jinou úroveň. Není to sice film bez hluchých pasáží, ale jako celek se opravdu povedl, a celou svojí stopáž si udrží vaší pozornost a výborně pobaví. 80%(7.2.2015)

 • laepus
  ****

  Geniální jednoduchost postavená na skvělém herectví Roberta DeNira (jeden z jeho posledních pořádných filmů) a Billyho Crystala (jeho cvokař opravdu cvokařem je, on to snad ani nehraje). Samotná představa, že hlava mafie potřebuje cvokaře je dost ulítlá a pokud na ni naletíte hned na začátku, tak se to s vámi poveze až do konce. Nesmrtelné pro mě navždy zůstane scéna, kdy cvokař Sobol dělá na setkání mafie Vittiho zásupce a solí tam jednoho vedle druhého. Už jen kvůli téhle scéně stojí za to se na tenhle film kouknout.(1.4.2016)

 • Big Bear
  ****

  Jeden z nejvlivnějších mafiánů v New Yorku Paul Vitti (De Niro) má problém. Trpí nahodilými záchvaty pláče, což je vlastnost ve vrcholném vedení mafie značně problematická. Když pak zcela náhodou do limuzíny De Nira v dopravní zácpě narazí roztržitý psychiatr Billy Crystal, je řešení nasnadě. Konsilieri Paula Vittiho jej požádá, aby jej tohoto problému zbavil. Jenže mít několik sezení s plačícím zabijákem je i na školeného odborníka moc.... De Niro si zde tak trochu dělá legraci ze svých vážněji myšlených mafiánských rolích z jiných snímků a daří se mu to skvěle. Pro mne velmi dobrá komedie i po druhém shlédnutí! * * * *(4.2.2012)

 • - Spoiler: Finální setkání všech mafiánských bossů se natáčelo dvakrát - poprvé v Queens v New Yorku, a podruhé v Miami. Nakonec se obě scény spojily. Záběry na halu plnou mafiánů patří první verzi, záběry konfrontace doktora Sobela s Primo Sidonem a fackování Jellyho již v Miami. Při tomto druhém natáčení byli na place jen asi tři herci. (Othello)

 • - Spoiler: Finální scéna ve věznici se natáčela ve skutečném vězení Sing Sing a vězni procházející chodbou jsou skuteční vězni navštěvující tou dobou vězeňský dramatický kroužek. Natáčení ve věznici trvalo jeden den. (Othello)

 • - Film měl původně režírovat Martin Scorsese, ale nakonec nabídku odmítnul. (don corleone)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace