Senzační komedie, která výstižně paroduje gangsterské krimifilmy! Robert De Niro a Billy Crystal se ukázali jako sehraná dvojka která si perfektně sedla a vytváří směsici zábavy a smíchu pro oko diváka. Myslím že De Niro si tu roli vyloženě užíval po jeho zkušenostech z filmů, které si "Analyze This" bere na mušku! A Crystal mu zdatně sekunduje. Perfektní, nenáročná zábava u které se budete trhat smíchy. 4* za 76%(13.7.2015)

Psychické problémy se nevyhýbají ani mafiánským bossům. Nový šéf newyorské mafie má velký problém. Není takovým drsňákem jakým býval a dokonce nedokáže ani zabít. Takový mafián je prakticky na nic. Hlavně, aby se to nedozvěděli ostatní mafiáni. To by mohl být velký průšvih. Kdyby věděli, co se jejich bossovi honí hlavou, určitě by se ho zbavili. Takový člověk nemůže být hlavou klanu. Nesmála jsem se celou dobu filmu, ale spíše jsem se tak lehce pousmávala. Povedená komedie se zajímavou zápletkou. Už jste někdy viděli, aby mafián musel vyhledat pomoc u psychiatra? Já, ne.(22.9.2009)

Člověka na film naláká taková hvězda jako Robert De Niro, které sekundují Billy Crystal a Lisa Kudrow a ještě k tomu mafián v hlavní roli = člověk se těší... jenže opak je pravdou tak nějak jsme se nudil a málokdy se zasmál.. prostě jsme čekal víc a to jsme nedostal. FBI mi tu přišla taková uměle naroubovaná a ta snaha o atentát byla taky taková zvláštní do komedie.. nevím no.. Průměrné 3z5(31.7.2011)

Je to dávno, co jsem Přeber si to viděl poprvé a tak nějak jsem nebyl schopný přejít přes ten humor, co film obsahoval. Asi jsem na to byl fakt mladej. Po mnoha letech jsem se na něj ale podíval znovu a už mi to všechno přišlo daleko lepší. Mimochodem Robert De Niro se pro roli mafiána vysloveně narodil. Už to jeho jméno mluví za sebe.(8.8.2014)

Robert De Niro je v roli změklého mafiána dokonalý. Billyho Crystala sice nemám zrovna v lásce, ale tady se mi docela líbil (hlavně ta jeho mohutná facka mafiánskému bodyguardovi). Jinak je tady k vidění další z typických mafiánských "ksichtů" Chazz Palminteri a také Lisa Kudrow, známá hlavně z Přátel. Všichni dohromady tvoří základ úspěchu této vtipné komedie.(25.7.2002)

• - Límcová trička, které nosí Vitti a jeho grupa, vybíral sám Robert De Niro. (Othello)

• - Fontána, kterou dostane Billy Crystal od Roberta De Nira jako svatební dárek, je vysoká 12 metrů a v průměru měří 7 metrů. (viperblade)

• - Robert De Niro a Billy Crystal si údajně pohrávali s myšlenkou, že by film zrežírovali spolu. (Othello)