Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ScreamJay
  ****

  Šmarjá, tohle je ale fakticky dobrá záležitost. Nevím do jaké míry to byl úmysl autorů, ale tohle už je parodie na Kmotra, i když v žádným případě přímá. Kadence hlášek je razantnější než kadence běžného mafiánského samopalu nošeného v podpaží za plstěným sakem. Takže tatatatata. Crystal je fakticky jako krystal, vybroušený humor, skvělé gegy, nepřehrává sám sebe jak by k tomu jeho role vybízela. De Niro vytvořil křehkou a velmi vtipnou karikaturu sám na sebe, na svoje role drsných mafióso a jen dokázal, že tohle je Pan herec. Když se v mafiánovi trhne podvědomí, chladná bouchačka se mu změní ve stříkací pistolku a vůně betonu, do kterého zalejvá smradlavé nohy nepohodlných kumpánů mu vhání slzy do očí, je na čase to zabalit. Jen teda nedejbože při pořádný řádný přestřelce. „Toho sem zastřelil já?“ „Ne doktore, ten je můj. Vy ste si vystřílel Chevrolet a támhle tu lednici.“ Docela škoda, že se tomuhle filmu dostalo tak rozpačitýho přijetí. Proč dávám 4? Je to skvělá komedie, ale nikoliv dokonalá komedie. Je to sranda, ale ne mega sranda u který bych sotva ovládal onen pověstný močový měch. Dobře natočený, ale má to rezervy. Ale dá se na to koukat víc než dvakrát.(5.12.2004)

 • Šakal
  ****

  Miluji mafiánské snímky, totéž platí o povedených a inteligentních komedií. Tento mix gangsterské komedie je opravdu hodně povedený kousek! Vynikající Robert De Niro ( jako gangster Paul Vitti ) exceluje v sebeparodující roli ( opravdu výborný nápad ), překvapivě dobrý Billy Crystal ( jako psycholog, který se shodou okolností stane doktorem Paula Vittiho a výborný Joe Viterelli. Když k tomu přidáme chytrý scénář, vyjde nám z toho opravdu povedená inteligentní mafiánská komedie. p.s. co je to OOZ - oddělení organizovaného zločinu? nikoliv! obsedantní orální zoofílie :o)(25.5.2009)

 • JohnnyD
  *****

  Harold je Boh. Ani by som nečakal takúto brilantnú komédiu v roku 1999. Jednoduchý námet, rozpracovaný do dokonalej komédie - ako v 80's. Billy a Rob excelujú. Hlavne Billy má svoje brilantné pasáže - kto by zabudol na záverečný prejav, rehotal som sa a nemohol som prestať :D. Robert mu skvelo sekunduje, ale nikdy nezabudnem na Joea Viterelliho, ktorý azda v každom jeho filme na seba upúta maximum pozornosti. K tomu tu máme ešte sexy Lisu Kudrow, či mnohých viac či menej neznámych talianských hercov. Analyze this je skvelá konverzačná komédia. Obsahuje také množstvo gagov (na spestrenia svadby sa nezabúda). Ako fanúšik klasických komédii osemdesiatych rokov a ako fanúšik Billyho Crystala (a Joea Viterelliho) musím dať 100%.(2.7.2006)

 • Aluska88
  ****

  Tak toto je nářez!:) Nehorázně se ksichtící Bobby De Niro v roli, v níž v podstatě paroduje všechny ty nejdrsnější gangstery, jaké kdy ztvárnil. A Billy Crystal v roli vyrovnaného psychiatra, který se bude muset starat o nevšedního pacienta, který mu zcela překope život vzhůru nohama. Při druhém zhlédnutí nabývaly mé výbuchy smíchu ještě mnohem větší intenzivity, než při tom premiérovém:) A ve vedlejší roli potěšil další můj oblíbený mafián, Chazz Palminteri. "Co se stalo?" - "Co se stalo? Viděl jsem chlapa, kterej nám právě spadl do mísy s lososem. To se stalo." - "Rozbil Vám něco?" - "Jo. Rozbil sebe, ještě teď z něj vytahují střepy.", "Doktore, Vy... Vyyy..." :D(2.8.2011)

 • Pablinho
  ****

  "I'm gonna see you next week but Steve never wants to see you again..." :) Parádní inteligentní humor i výborný výkony herců, kterym jsem věřil každý slovo, i když De Niro občas přehrával - scéna, kdy se rozbrečí jak malej kluk, je hodně falešná :) Každopádně tahle gangsterka s občas vážnou i humornou notou příjemně pobaví, byť to neni žádnej celovečerní trhák. Jo, a Kudrow je trošku otravná, to asi ten hlas...(18.8.2013)

 • - Ve scéně, kdy doktor Sobel (Billy Crystal) poslouchá ženu, která sedí v jeho ordinaci vedle manžela a popisuje, co na ní vyžaduje při sexu, měl původně chybět právě manžel. Billy Crystal si však myslel, že pokud ho tam posadí, scéna bude ještě vtipnější. Do jeho role byl obsazen vedoucí zvukového oddělení filmu Lese Lazarowitz, který byl nejtěžším členem filmového štábu. (Othello)

 • - Spoiler: Finální setkání všech mafiánských bossů se natáčelo dvakrát - poprvé v Queens v New Yorku, a podruhé v Miami. Nakonec se obě scény spojily. Záběry na halu plnou mafiánů patří první verzi, záběry konfrontace doktora Sobela s Primo Sidonem a fackování Jellyho již v Miami. Při tomto druhém natáčení byli na place jen asi tři herci. (Othello)

 • - Do role Primo Sidona navrhl Chazze Palminteriho sám Robert De Niro, protože spolu pracovali již na filmu Příběh z Bronxu. (Othello)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace