poster

Veroničiny svůdnosti (TV seriál)

 • USA

  Veronica's Closet

 • Slovensko

  Veronika

Komedie

USA, 1997, 66x30 min

 • Bauer
  ****

  Tak sem nedávno objevil , že mám tento seriál komplet na vhskách nahranej z televize.Tak sem se do toho pustil.Zkoukl jsem všechny tři řady a musím říct , že tohle je hodně funny serialeček.První řada je povedená. Ve druhé řadě přibyl Ron Silver , který do seriálu vnesl opravdu dobré hlášky.Třetí řada ta je ovšem nejlepší a nejvtipnější.Herec Wallace Langham je naprosto perfektní a ty jeho hlášky, jeho humor se mi moc líbil.Ale nějak mi tam nesedla Kathy Najimy , je to nesympatická malá kulička , která mi přijde moc namyšlená.Dan Cortese a Daryl Mitchell , to je naprosto nejlepší dvojka. .Kirstie Alley , na této herečce je zajímavé jak od první řady až do té třetí řady ztloustla, ale jako herečka v tomto serialu je skvělá.A jak je zde už zmíněn výborný český dabing!(16.8.2006)

 • NinadeL
  ****

  6/66 Kirstie Alley a Kathy Najimy se hledaly, až se našly. Tři série byly málo :) Zvlášť, když to mělo tak výjimečnou vzestupnou tendenci. Repríza by se v češtině šikla. Ale kde nic není, ani smrt nebere, proto jsem vděčná i za slovenskou verzi Veronika z TV Doma. V hlavní roli Zdena Studenková, což ujde. Po letech si užívám zdejší zlatá 90. léta, sdílenou atmosféru s Přáteli a tehdy začínající tvářičky typu Portie de Rossi.(11.9.2010)

 • Tosim
  **

  Mno...tak Kristie Alley jsem vždycky nesnášel a ona už stárne, nebo tloustne, nebo co a v tomhle sitcomu mi připadlo, že spíš hysterčí, než by hrála...(16.5.2003)

 • Gemini
  ****

  To jsem si mohl myslet - samí chlapi:) Ale to teď nemíním řešit, stejně je to úplně jasný:) Nejradši mám poslední sérii, tu se změněnými dekoracemi a hlavně s takovou nádhernou blondýnkou, která by byla k pomilování, kdyby nebyla úplně, ale úplně pitomá jak dlabaný necky. Melounek ze Ženatého Se Závazky hadr. Jenom nechápu jak může bejt někdo tak nejistej ve svojí orientaci...nechápete o čem mluvím? Tak si to někde sežeňte, stojí to za podívání.(15.2.2003)

 • Oskar
  *****

  Jeden z nejlepších amerických sitcomů. Bohužel má jen tři série, zato je od stejných scénáristů jako 'Přátelé' a tím je snad o kvalitě řečeno vše. Kirstie Alleyová, Kathy Najimyová (dostala za svou roli cenu Emmy) a Wallace Langham jsou vynikající komediální herci, ti ostatní taky nezklamou. A zmiňovaná hloupá blondýna Lorri Bagleyová bohužel vystupuje jen ve třetí sérii, ale je znamenitá. Skvěle se povedl i český dabing!(22.2.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace