Veroničiny svůdnosti (TV seriál)

Veronica's Closet

Veronika

Komedie

USA, 1997–2000, 24 h 12 min (Minutáž: 22 min)

Kirstie Alley, Dan Cortese, Wallace Langham, Daryl Mitchell, Kathy Najimy, Robert Prosky, Ron Silver, Cynthia Mann, Ever Carradine, Mark Harelik, JoNell Kennedy, Christopher McDonald, Tamala Jones, Pauley Perrette, Jolene Blalock, Lisa K. Wyatt, Greg Proops, Patrick Cranshaw, Michael Welch, Ken Marino, NiCole Robinson, Lorri Bagley, Carole Goldman, Richard Fancy, Brian Posehn, Tia Carrere, David Lascher, Donald Gibb, Bodhi Elfman, Symba, Conan O'Brien, Phil Leeds, Robert Gant, Joanna Bacalso, Brigid Brannagh, Marguerite MacIntyre, Zooey Deschanel, David Starzyk, Scott Thompson, Richie Keen, Jennifer Lyons, Shira Scott Astrof, Connie Sawyer, Portia de Rossi, Fred Stoller, Markus Flanagan, Mo Gaffney, John Bennett Perry, Karen Maruyama, Connie Ray, Brian Palermo, Greg Wrangler, Sandra Gould, Denice Kumagai, Alexia Robinson, Dan Finnerty, Mark Derwin, Wendy Worthington, Bob Stephenson, Keith MacKechnie, Dona Hardy, Jennifer Milmore, Renee Tenison, Marc Grapey, Erica Shaffer, Ernie Grunwald, Ed Cambridge, Angelle Brooks, Helen Greenberg, Crystal Santos, Jay Leno, Chuck Scarborough, Leeza Gibbons, Allan Wasserman, Mariann Aalda, Jennifer Campbell, Rebekah Chaney, Jeffrey Nordling, Lupe Ontiveros, Vanessa Angel, Eileen Brennan, Lainie Kazan, Eric McCormack, Paul Satterfield, Billy Connolly, Ted Danson, Yasmine Bleeth, Victor Alfieri, Harry Van Gorkum, Michael Jeter, Maxwell Caulfield, Nestor Carbonell, James Wilder, Holland Taylor, Maria Canals-Barrera, Jon Polito, Kari Coleman, Michael McKean, Lindsay Taylor, Tyne Daly, John Doe, Joanne Baron, Anna Nicole Smith, RuPaul, Mary Lynn Rajskub, John Ritter, E.J. Callahan, Jim Wise, Van Epperson, Greg Evigan, Alfred Dennis, Paul Gleason, John Schneider, Tara Lipinski, Tom Arnold, Brad Johnson, Isaac Hayes, Danny Woodburn, Jim Pirri, Lise Colleen Simms, Al Ruscio, Alan F. Smith, Richard Burgi, Scott Baio, Clifton Davis, Stuart Pankin, Patrick Kerr, Russ Fega, Richard McGonagle

Tak sem nedávno objevil , že mám tento seriál komplet na vhskách nahranej z televize.Tak sem se do toho pustil.Zkoukl jsem všechny tři řady a musím říct , že tohle je hodně funny serialeček.První řada je povedená. Ve druhé řadě přibyl Ron Silver , který do seriálu vnesl opravdu dobré hlášky.Třetí řada ta je ovšem nejlepší a nejvtipnější.Herec Wallace Langham je naprosto perfektní a ty jeho hlášky, jeho humor se mi moc líbil.Ale nějak mi tam nesedla Kathy Najimy , je to nesympatická malá kulička , která mi přijde moc namyšlená.Dan Cortese a Daryl Mitchell , to je naprosto nejlepší dvojka. .Kirstie Alley , na této herečce je zajímavé jak od první řady až do té třetí řady ztloustla, ale jako herečka v tomto serialu je skvělá.A jak je zde už zmíněn výborný český dabing!(16.8.2006)

• Tosim

Mno...tak Kristie Alley jsem vždycky nesnášel a ona už stárne, nebo tloustne, nebo co a v tomhle sitcomu mi připadlo, že spíš hysterčí, než by hrála...(16.5.2003)

Kirstie Alley a Kathy Najimy se hledaly, až se našly. Tři série byly málo :) Zvlášť, když to mělo tak výjimečnou vzestupnou tendenci. Repríza by se v češtině šikla. Ale kde nic není, ani smrt nebere, proto jsem vděčná i za slovenskou verzi Veronika z TV Doma. V hlavní roli Zdena Studenková, což jde.(11.9.2010)

To jsem si mohl myslet - samí chlapi:) Ale to teď nemíním řešit, stejně je to úplně jasný:) Nejradši mám poslední sérii, tu se změněnými dekoracemi a hlavně s takovou nádhernou blondýnkou, která by byla k pomilování, kdyby nebyla úplně, ale úplně pitomá jak dlabaný necky. Melounek ze Ženatého Se Závazky hadr. Jenom nechápu jak může bejt někdo tak nejistej ve svojí orientaci...nechápete o čem mluvím? Tak si to někde sežeňte, stojí to za podívání.(15.2.2003)

Jeden z nejlepších amerických sitcomů. Bohužel má jen tři série, zato je od stejných scénáristů jako 'Přátelé' a tím je snad o kvalitě řečeno vše. Kirstie Alleyová, Kathy Najimyová (dostala za svou roli cenu Emmy) a Wallace Langham jsou vynikající komediální herci, ti ostatní taky nezklamou. A zmiňovaná hloupá blondýna Lorri Bagleyová bohužel vystupuje jen ve třetí sérii, ale je znamenitá. Skvěle se povedl i český dabing!(22.2.2003)