poster

Klub ráj

 • anglický

  Club Paradise

 • slovenský

  Rajský klub

Komedie

USA, 1986, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mrkvič
  ***

  Taková blbost s dějem podobným filmům s Budem Spencerem a Terencem Hillem. Bohužel tady chybí takové ústřední duo. Nebo měl být Robin Williams na scéně pořád. Či aspoň Eugen Levy s Rickem Moranisem. Naneštěstí tu je až moc politikaření a rebelování. Za tři zmíněné herce to ale stálo. Chlupatá, odpudivá a pěkně nadržená dvojice lehce strká do kapsy honiče z budoucích mládežnických komedií (samozřejmě až na ty, kterým Levy nedělal fotříka).(15.2.2015)

 • kaylin
  **

  Nějak mám poslední dobu špatný výběr, pokud jde o komedie. Tohle je hodně slabá komedie o tom, jak se člověk pokouší najít svůj ráj na zemi a skončí u toho, že chce zachránit "hotel" na jednom tropickém ostrově. Robin Williams je ještě snesitelný, ale zbytek osazenstva jsou jen otravové bez smyslu pro humor.(24.2.2015)

 • Šimpy
  ****

  Normálně bych dal za tři hvězdy...je vidět, že scénář psalo víc lidí dohromady..ale pořád je tu Harold Ramis jako rejža a jména herců? Williams, Levy a Moranis (ti dva v jednom filmu?), O¨Toole, Flaherty, Doyle-Murray a další...za to musim dát 4. A překvapil mě právě Doyle-Murray, že se podílel i na scénáři. A nesmím zapomenout na Louise Zoricha.(28.11.2017)

 • Martin741
  ***

  Reziser Harold Ramis /Caddyshack, Blazniva Dovolena/ natocil slusnu komediu z 80. rokov - humoru sa obcas dari viac, obcas menej, no ale US styl humoru sa aspon na chvilu priblizil Europe, i ked stale ma dostatok hlucheho miesta. Skoda, Robin Williams /Good Will Hunting/ sa snazil a videl som aj Louise Bennett /Big momma z filmu Kdo najde pritele, najde poklad/. 60 %(10.9.2016)

 • Kingjiri
  **

  Slabší komedie, který chybí lepší příběh i postavy. Pár vtípků nebo vykreslení bezstarostný atmosféry na karibskym ostrově se docela povedlo, ale dějová linka s plánem ovládnout ostrov a zejména pokusem o převrat působí víc trapně než vtipně. A když neni na scéně Robin Williams nebo Eugene Levy s Rickem Moranisem, je to nuda k uzívání. Kdyby se scénář zaměřil na Monickerovy snahy o podnikání v hotelnictví, kdy se musí vypořádat s nevděčnejma hostama a vysvětlovat svoje menší reklamní podvody, dokázal bych si představit solidní zábavu. Takhle jde při nejlepšim o adepta na vyplnění vysílacího času po primetime, kdy lze diváky lákat na obsazení Robina Williamse, dvě silnější hvězdy.(4.5.2019)

 • - Mary Gross v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)