poster

Klub ráj

 • anglický

  Club Paradise

 • slovenský

  Rajský klub

Komedie

USA, 1986, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dopitak
  ****

  Pohodová karibská záležitost s tehdy ještě milým Robinem. Toho v české verzi geniálně dabuje Oldřich Kaiser (v menších rolích potěší jako vždy záporák Jiří Holý, mafián Jiří Zahajský, šílený pilot Zdeněk Žák či Pavel O'Toole Soukup). I kočky jsou tu docela ok. Scénář v závěru hodně padá, škoda že se tvůrcům nepovedl nějaký lepší způsob, jak se dostat ze situace "klub ohrožuje mafie". I reggae je takové milé, moc fetu tu není a příznivci amerických pájů zalapají po dechu nad mladým Jimovým tátou s těhotným obočím, Eugenem Levym. Film si rozhodně zaslouží lepší hodnocení, než tady dosahuje.(5.2.2015)

 • Martin741
  ***

  Reziser Harold Ramis /Caddyshack, Blazniva Dovolena/ natocil slusnu komediu z 80. rokov - humoru sa obcas dari viac, obcas menej, no ale US styl humoru sa aspon na chvilu priblizil Europe, i ked stale ma dostatok hlucheho miesta. Skoda, Robin Williams /Good Will Hunting/ sa snazil a videl som aj Louise Bennett /Big momma z filmu Kdo najde pritele, najde poklad/. 60 %(10.9.2016)

 • Mrkvič
  ***

  Taková blbost s dějem podobným filmům s Budem Spencerem a Terencem Hillem. Bohužel tady chybí takové ústřední duo. Nebo měl být Robin Williams na scéně pořád. Či aspoň Eugen Levy s Rickem Moranisem. Naneštěstí tu je až moc politikaření a rebelování. Za tři zmíněné herce to ale stálo. Chlupatá, odpudivá a pěkně nadržená dvojice lehce strká do kapsy honiče z budoucích mládežnických komedií (samozřejmě až na ty, kterým Levy nedělal fotříka).(15.2.2015)

 • Šimpy
  ****

  Normálně bych dal za tři hvězdy...je vidět, že scénář psalo víc lidí dohromady..ale pořád je tu Harold Ramis jako rejža a jména herců? Williams, Levy a Moranis (ti dva v jednom filmu?), O¨Toole, Flaherty, Doyle-Murray a další...za to musim dát 4. A překvapil mě právě Doyle-Murray, že se podílel i na scénáři. A nesmím zapomenout na Louise Zoricha.(28.11.2017)

 • kaylin
  **

  Nějak mám poslední dobu špatný výběr, pokud jde o komedie. Tohle je hodně slabá komedie o tom, jak se člověk pokouší najít svůj ráj na zemi a skončí u toho, že chce zachránit "hotel" na jednom tropickém ostrově. Robin Williams je ještě snesitelný, ale zbytek osazenstva jsou jen otravové bez smyslu pro humor.(24.2.2015)

 • - Mary Gross v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace