Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Být požárníkem jistě přináší osobní uspokojení. Zachraňujete životy, vždy se do práce můžete těšit na další nové dobrodružství, lidé vás milují a ctí... jenže i tohle všechno se časem dokáže přejíst a vy zatoužíte po tom jediném, čeho jste ve své pracovní kariéře pod blikajícími houkačkami nikdy nemohli dosáhnout - po klidu. Třeba jako chicagský hasič Jack Monicker. Celý život nasazoval kůži pro někoho jiného, měl na kontě stovky úspěšných zásahů, ale když pak uprostřed akce došlo na závažné zranění, pochopil, že takhle to prostě nejde dál a že je na čase začít si plnit vlastní sny. Naneštěstí jeho životním snem není nic jiného než založit si vlastní výletní letovisko v Karibiku, místo, kterému by říkal Klub ráj. A to je vážně problém. Ne tedy že by byl nápad špatný, to zas ne, jen je však dost velká potíž na podobné místo nalákat opravdovou turistickou smetánku, jež ráda utrácí a nedělá jen potíže všude, kde se objeví. A taky není úplně jednoduché vybrat si to správné místo, kde se zrovna neschyluje ke státnímu převratu a jehož zkorumpování úředníci vám nebudou ve snaze vystrnadit vás házet pod nohy všechno možné, klacky počínaje a granáty konče. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (15)

Lacike 

všechny recenze uživatele

Priemerna komedia, ktora pravom zapadla. Vzhladom na to, ze to reziroval Harold Ramis, som ocakaval podstatne viac pokusov o vtipy. Cele to pôsobi dost vlazne. Dokonca ani hviezdne obsadenie sa prilis nevytiahne a vyzera to ako keby hrali len na pol plynu. Medzi plusy by som dal snad len to, ze film neobsahuje ziadne trapne sceny, takze nakoniec sa da raz v pohode zvladnut a kedze som rad, ze som tuto raritku konecne videl, tak hodnotenie trochu prilepsim a davam 3 *. Ale pre istotu od tohto filmu vela neocakavajte. 5/10. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Nějak mám poslední dobu špatný výběr, pokud jde o komedie. Tohle je hodně slabá komedie o tom, jak se člověk pokouší najít svůj ráj na zemi a skončí u toho, že chce zachránit "hotel" na jednom tropickém ostrově. Robin Williams je ještě snesitelný, ale zbytek osazenstva jsou jen otravové bez smyslu pro humor. ()

Reklama

dopitak 

všechny recenze uživatele

Pohodová karibská záležitost s tehdy ještě milým Robinem. Toho v české verzi geniálně dabuje Oldřich Kaiser (v menších rolích potěší jako vždy záporák Jiří Holý, mafián Jiří Zahajský, šílený pilot Zdeněk Žák či Pavel O'Toole Soukup). I kočky jsou tu docela ok. Scénář v závěru hodně padá, škoda že se tvůrcům nepovedl nějaký lepší způsob, jak se dostat ze situace "klub ohrožuje mafie". I reggae je takové milé, moc fetu tu není a příznivci amerických pájů zalapají po dechu nad mladým Jimovým tátou s těhotným obočím, Eugenem Levym. Film si rozhodně zaslouží lepší hodnocení, než tady dosahuje. ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Reziser Harold Ramis /Caddyshack, Blazniva Dovolena/ natocil slusnu komediu z 80. rokov - humoru sa obcas dari viac, obcas menej, no ale US styl humoru sa aspon na chvilu priblizil Europe, i ked stale ma dostatok hlucheho miesta. Skoda, Robin Williams /Good Will Hunting/ sa snazil a videl som aj Louise Bennett /Big momma z filmu Kdo najde pritele, najde poklad/. 60 % ()

Šimpy 

všechny recenze uživatele

Normálně bych dal za tři hvězdy...je vidět, že scénář psalo víc lidí dohromady..ale pořád je tu Harold Ramis jako rejža a jména herců? Williams, Levy a Moranis (ti dva v jednom filmu?), O¨Toole, Flaherty, Doyle-Murray a další...za to musim dát 4. A překvapil mě právě Doyle-Murray, že se podílel i na scénáři. A nesmím zapomenout na Louise Zoricha. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (1)

  • Mary Gross v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)

Reklama

Reklama