Klub ráj

• slovenský

Rajský klub

Komedie

USA, 1986, 104 min

Taková blbost s dějem podobným filmům s Budem Spencerem a Terencem Hillem. Bohužel tady chybí takové ústřední duo. Nebo měl být Robin Williams na scéně pořád. Či aspoň Eugen Levy s Rickem Moranisem. Naneštěstí tu je až moc politikaření a rebelování. Za tři zmíněné herce to ale stálo. Chlupatá, odpudivá a pěkně nadržená dvojice lehce strká do kapsy honiče z budoucích mládežnických komedií (samozřejmě až na ty, kterým Levy nedělal fotříka).(15.2.2015)

• kaylin

Nějak mám poslední dobu špatný výběr, pokud jde o komedie. Tohle je hodně slabá komedie o tom, jak se člověk pokouší najít svůj ráj na zemi a skončí u toho, že chce zachránit "hotel" na jednom tropickém ostrově. Robin Williams je ještě snesitelný, ale zbytek osazenstva jsou jen otravové bez smyslu pro humor.(24.2.2015)

Normálně bych dal za tři hvězdy...je vidět, že scénář psalo víc lidí dohromady..ale pořád je tu Harold Ramis jako rejža a jména herců? Williams, Levy a Moranis (ti dva v jednom filmu?), O¨Toole, Flaherty, Doyle-Murray a další...za to musim dát 4. A překvapil mě právě Doyle-Murray, že se podílel i na scénáři. A nesmím zapomenout na Louise Zoricha.(28.11.2017)

Reziser Harold Ramis /Caddyshack, Blazniva Dovolena/ natocil slusnu komediu z 80. rokov - humoru sa obcas dari viac, obcas menej, no ale US styl humoru sa aspon na chvilu priblizil Europe, i ked stale ma dostatok hlucheho miesta. Skoda, Robin Williams /Good Will Hunting/ sa snazil a videl som aj Louise Bennett /Big momma z filmu Kdo najde pritele, najde poklad/. 60 %(10.9.2016)

• Kingjiri

Slabší komedie, který chybí lepší příběh i postavy. Pár vtípků nebo vykreslení bezstarostný atmosféry na karibskym ostrově se docela povedlo, ale dějová linka s plánem ovládnout ostrov a zejména pokusem o převrat působí víc trapně než vtipně. A když neni na scéně Robin Williams nebo Eugene Levy s Rickem Moranisem, je to nuda k uzívání. Kdyby se scénář zaměřil na Monickerovy snahy o podnikání v hotelnictví, kdy se musí vypořádat s nevděčnejma hostama a vysvětlovat svoje menší reklamní podvody, dokázal bych si představit solidní zábavu. Takhle jde při nejlepšim o adepta na vyplnění vysílacího času po primetime, kdy lze diváky lákat na obsazení Robina Williamse, dvě silnější hvězdy.(4.5.2019)

• - Mary Gross v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)