poster

Na Hromnice o den více

 • USA

  Groundhog Day

 • Slovensko

  Neuveriteľný deň

 • Slovensko

  Na Hromnice o deň viac

 • Velká Británie

  Groundhog Day

Fantasy / Komedie / Romantický

USA, 1993, 101 min

Komentáře uživatelů k filmu (779)

 • golfista
  *****

  Mezi komediemi určitě jedno z prvních míst. Kdo se chce dobře pobavit, tomu mohu jen doporučit !(10.2.2003)

 • Houdini
  *****

  NFR 2006(27.12.2006)

 • Lima
  *****

  Inteligentní, citlivá, zábavná, dojímavá - to všechno je komedie NA HROMNICE O DEN VÍCE. Sladká Andie MacDowell, zábavný a soucit vzbuzující Bill Murray. Ona ta časová smyčka není zas tak špatná. Někdy bych Bille s tebou i měnil...(1.6.2002)

 • Galadriel
  *****

  Originální, zábavné, inteligentní, důvtipné, ... Jednoduše moc příjemná zábava s dobrými herci a skvělým nápadem. Podle mě jedna z nejlepších romantických komedií, jaké kdy vznikly.(25.2.2005)

 • Gemini
  ****

  Romantická komedie s originálním nápadem a hlavně s bezkonkurenčním Billem Murrayem...ten chlap se mi ze začátku filmu líbil víc než na konci:) Ale kdo by se nezměnil kvůli takové nádherné osůbce, která navíc vypadá jako Andie McDowellová? Je to skvělá zábava a navíc je to i milé...doporučujeme obzvlášť ke sledování ve dvou, když není právě nejlepší nálada;)(21.1.2004)

 • Tosim
  *****

  Vynalézavý, vtipný a důvtipný film. Sálá z něj (i přes sněhovou bouři a počáteční depku Billa Murrayho) velmi laskavá a milá atmosféra. Navíc kdo by nechtěl prožít milostný románek s půvabnou Andie MacDowell třeba miliónkrát! DNES JE...ZÍTRA.(22.8.2002)

 • Matty
  ****

  Tak trochu buddhistická komedie, kterou lze díky zábavně nesnesitelnému Murrayovi vidět znovu a znovu a znovu a znovu a znovu... 85% Zajímavé komentáře: Eddard, joker2, Ondrish(17.4.2005)

 • Radyo
  *****

  Tak tohle je to nejlepší s Billem Murrayem!! Kdo to neviděl, neví, co je to skvělá a zároveň inteligentní komedie. Naprosto neuvěřitelná zápletka, vystavěná na neustále se opakujícím dni, dává tvůrcům, potažmo i hlavnímu představiteli možnost rozehrát desítky situací, které by v takovémto případě mohly nastat. Některé z nich dovádějí až do krajnosti, jiné jen naťuknou, každopádně ale fantasticky pobaví.(13.8.2002)

 • Malarkey
  ****

  Příjemná nápaditá komedie, která ale na plný počet nemá. Její jedinou výhodou je totiž jen ten originální příběh a samozřejmě Bill Murray. Legrace samotná už je trošku mimo. U komedií je to prostě tak, že buď vám sednou naplno, nebo se prostě líbí a jsou sympatické. Na Hromnice o den více je přesně ten druhý případ. Když dám komedii pět hvězdiček tak počítám s tím, že se na ní příště zase podívám a vidím jí stále dokola a nepřestává mě bavit. Tady bych to asi úmyslně nevyhledával, ale sympatické to rozhodně bylo.(1.12.2009)

 • J*A*S*M
  ****

  Škoda, že se z toho sympatického cynika stal ke konci tak nesnesitelně dokonalý klaďas. V první polovině strašně vtipný film se společně s ním změnil v příjemnou romantiku, což mě osobně úplně nenadchlo. Kvalitu si to ale zachovává po celou stopáž velmi nadprůměrnou.(29.4.2011)

 • Djkoma
  ****

  Jednoznačně moje nejoblíbenější komedie s Billem Murrayem. Jeho komediální talent, založený na tupé koukání a na naprostém klidu mě dokázal rozesmát už za mladých let. Bohužel jsem se v poslední době nedostal ke sledování tohoto skvostu s neustálým opakováním jednoho dne, což snad brzy napravím. Přesto je to vtipná komedie, která využívá "paradox neustále se opakujícího dne" velmi dobře a některé scénky jsou až neskutečné (setkání se spolužákem, svišť....). Do toho ještě příjemná Andie MacDowell, která doplňuje Murrayho na oko strnulé hraní svým příjemným projevem. Rozhodně komedie pro každého.(17.7.2004)

 • Enšpígl
  ****

  V žánru komedie velmi originální zápletka . Bill Muray standartně vynikající : Phil v jeho podání je opravdu jedinečný je jenom dobře , že se zasekne v čase a my s ním můžeme prožívat znovu a znovu tentýž den a znovu a znovu se můžeme smát.(9.6.2006)

 • Renton
  **

  Scénář: Danny Rubin, Harold Ramis .. Kromě sto minut života méně mne to nijak nebere..(15.3.2004)

 • T2
  ****

  Rozpočet $14,6miliónaTržby USA $70,906,973Tržby Celosvetovo $91,200,000║ podarená komédia využívajúca ponúknutý potenciál /75%/(7.6.2009)

 • Anthony
  *****

  Z tématu neustále se opakujícího se dne se asi nedalo dostat více nápadů. Především mistrovský scénář navíc skvěle zahraný Billem a Andie. Navíc je to i proměně Billa v lepšího člověka, takže tu máme i jakési poučení. Ale to už je jen takový bonus - především se budete smát od začátku do konce.(26.7.2003)

 • Radek99
  *****

  Naprostý fakt - snad nejlepší crazy romantická komedie, která kdy vznikla a rozhodně to nejlepší ze sklizně americké kinematografie 90. let... Velmi originální nápad (později tolikrát variovaný - viz třeba 50x a stále poprvé), skvělý scénář a především pak Bill Murray!(29.7.2011)

 • DaViD´82
  *****

  Cca 3650 důvodů (vyjdu-li z infa režiséra, že jde o nějakých deset let Hromnic) proč nenávidět song I Got You Babe, ale zároveň těch samých 3650 důvodů proč milovat tento film. A vidět ho znovu a znovu a znovu a znovu. Jo, a pak klidně ještě jednou navrch. A pak zase znovu a znovu...(16.10.2009)

 • Pohrobek
  ***

  Když americká romantická komedie, která není úplně jednotvárná a dějově pitomá, "Na Hromnice o den více" bude jednou z hlavních kandidátek. Zajímavý nápad, naprůměrná atmosféra a především Bill Murray ve svůj průměr vysoce převyšující roli a ideálně romantická Andie MacDowell. Pro Jiřího K.: máte pravdu, co se týče psychologie postav i logiky děje, avšak na to bych si u romantické komedie většinou nestěžoval. Trochu kontroverznějších názorů není nicméně nikdy dost.(20.4.2005)

 • Superpero
  ****

  Fakt skvělá komedie a zároveň i romantika. Bill Murray asi pozřel hodně vtipné kaše, jelikož mu to teda odsejpá. Andie MacDowell se k němu báječně hodí. Jeden z těch milých oldschool filmů, co budou mít lidi stále rádi.(14.2.2007)

 • mandes
  *****

  rozpočet : ? tržby americke : $70,906,973(25.12.2006)

<< předchozí 1 2 3 4 11 20 30 39
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace