poster

Jako vejce vejci

 • USA

  Multiplicity

 • Slovensko

  Multičlovek

 • Slovensko

  Ako vajce vajcu

Komedie / Sci-Fi

USA, 1996, 117 min

Komentáře uživatelů k filmu (101)

 • ripo
  **

  Komédia, ktorej komediálnosť oscilovala, ako vývoj teplôt počas roka..... Hlavne prvé dve tretiny boli na nevydržanie a stále som tŕpol, kedy už konečne niečo vtipného bude možné zhliadnúť. Tu jeden frk , potom nič, tu druhý frk a zasa dlho, dlho nič. Šťavu to začínalo mať až ku koncu, ale to nevytiahlo tento film nad priemer. Škoda - námet bol celkom sľubný ...(((16.4.2004)

 • golfista
  ****

  Dokonalé naklonování Michaela Keatona a příjemný příběh o pracovní vytíženosti dnešních workoholiků. Keaton výborně zahrál jemné rozdíly v postavách téhož člověka. Zvlášť "trojka" se velmi povedla :-)(4.2.2003)

 • Gemini
  ****

  Jo jo, klonování, to je svině:) Michael Keaton předvádí skvělou studii herectví - přece jen hrát čtyři různě se chovající lidi v jednom filmu a ještě vtipně, to chce pořádný um. A Andie McDowellová je tady opravdu roztomilá.(20.2.2003)

 • Djkoma
  **

  Kravinka, která není dostatečně zábavná a ani zajímavá.(10.3.2006)

 • T2
  **

  Rozpočet $45miliónovTržby USA $21,075,014Tržby Celosvetovo $35,075,000║ námet dobrý a triky ale nemá to tu správnu svižnosť a zábavnosť /40%/(10.12.2009)

 • gouryella
  ***

  Průměrná komediální podívaná, ketrá bohužel z daného tématu nevytěžila maximum, ale spíše minimum. Jediným kladen tak zůstává (pro mě) účast Andie MacDowellové.(3.6.2003)

 • mandes
  ***

  rozpočet : ? tržby americke : $21,075,014(13.2.2007)

 • Oskar
  **

  Vynikající nápad, příšerné zpracování. Jedna z nejubožejších komedií jinak velmi schopného Harolda Ramise s ordinérním Michaelem Keatonem a upozaděnou Andie MacDowellovou.(20.2.2003)

 • monolog
  ****

  Další SF, kde ta vědecká fantastika není důvodem, ale prostředkem. Klonování tu z technickýho, politickýho, sociálního, ekonomickýho či morálního hlediska není vlastně nijak rozebráno. Jediný pohled na věc, který se mi snad podařilo identifikovat, je optimistickynadsazený. Michael Keaton je přesvědčivý ve všech čtyřech svých inkarnacích a Andie naštěstí nedostala moc prostoru, a tak mi to nekazila (nesnáším, když se někdo směje horním rtem až k nosu). Není to komedie, kde by se člověk chechtal od začátku až do konce a nemohl přestat. Spíš než směšné je to úsměvné a spokojený úsměv diváka neopustí po celou dobu sledování a občas se proloží smíchem. Je to prostě oddychovka, žádný drama ani přetechnizovaný film. Spíš bych řekl rodinná komedie s troškou té romantiky. Osobně se na to podívám vždycky znovu a rád.(27.11.2006)

 • RHK

  Jedna ze 140 nejlepších komedií - 140 Greatest Comedy Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(31.7.2010)

 • igi B.
  ***

  Smál jsem se, až se za koule popadal! Piccáááá, picccááááá... Jo, takhle jednou tohle lidstvo dopadne, jestli dřív neupadne... :-)) . . . Výborný Hollywoodeek. Tak snad za každého toho klona jednu hvězdičku naklonovanou ;-)...(24.10.2005)

 • brit84
  ****

  Roztomilá komedie, která nezklame. Najdete zde sice místy i trapný humor, ale zbytek filmu stojí za to. Myslím, že Michaelu Keatonovi role sedla jak ušitá, ani na chvíli jsem nezapochyboval, že jde vlstně jen o jednoho herce.(29.5.2008)

 • Segrestor
  ****

  Tehdy mi přišel pokus Michaela Keatona, zahrát hamletovsky ovci Dolly, jako dobrý nápad, ale dnes už je ten snímek skoro nekoukatelný. Už je to spíš trapná romanťárna, než nápadité sci-fi. Ale doba se mění, s tím se nedá nic dělat. Pokrok letí dopředu jako splašená herka a diváky už pranic nezajímá zápletka prvního aktu.(28.4.2014)

 • choze
  ***

  Michael Keaton je sympaťák a dělá v téhle své čtyřnásobné one man show co může, ale scénář je příliš slabý a stopáž příliš dlouhá. Zůstává příjemný film, u kterého se dvakrát třikrát zasmějete.(29.7.2006)

 • Aluska88
  ***

  Pohodová, nenáročná komedie se zajímavým námětem, z něhož se však možná dalo vytěžit mnohem víc. Jako vejce vejci nabídne spoustu úsměvných i bizarních momentů, žádné záchvaty smíchu se však nedostavily a u některých scén jsem ani neměla potřebu se smát. Nicméně, Michael Keaton a sympatická Andie MacDowell to spolu dokáží patřičně herecky rozehrát.(2.1.2013)

 • Le_Chuck
  ***

  Keď sa klonuje tak už podiadne! Tu sa Keaton tak naklonoval, že bol prakticky všade. Len akosi sa pritom zabudlo na to, že to má v podnázve hrdý titul komédia. Film baví, ale darí sa mu to na takých 60%. Až na ten nápad naozaj nič extra.(25.6.2005)

 • castor
  ***

  „Nestíhám,“ zní od každého druhého. Stavební inženýr Michael Keaton to měl stejné. Jenže zatímco on může ve filmovém světě podstoupit zajímavý experiment od rozevlátého vědce, my máme smůlu. Naklonuje si dvojníka, který za něj bude chodit do práce, aby on nemusel dál zanedbávat rodinu. Role jsou jasně rozdané, ale záhy se vše začne bortit. Protože na našeho hrdinu padne po návratu krásné manželky do práce péče o celou domácnost. Klonů tak musí být zaručeně víc a v ohrožení je i pravidlo číslo 1: nikdo nebude spát s mou ženou, jenom já. Tvůrci přišli s prvky ze života, které běžný divák dobře zná a dokáže se s nimi identifikovat. Téma na situační komedii je tak na světě, každý Keaton má jiné vlastnosti, takže se v nich dokážeme dobře orientovat. Pro Keatona samotného muselo být tohle přepínání namáhavé, o to větší radost z jeho výkonu musíme mít. Škoda, že s potenciálem látky lépe nepracovali i tvůrci. Některé scény jsem totiž mohl spolehlivě postrádat, na jiných se dalo pečlivěji pracovat a rozvíjet je. Mohla to být komediální pecka!! Andie tradičně roztomilá..(10.7.2016)

 • 2Pac
  ***

  prijemna komedia s byvalym (podla mna najlepsim Batmanom)Vo filme je pouzitych zopar peknych trikov,ktore Keatona zviacnasobili.Po jeho boku ziari povabna Andie.(23.3.2004)

 • Davies182
  ***

  Celkem milé, ale asi jsem čekal víc. Nicméně Keatone, zahraj to znovu! Klasika - neurazí, nenadchne.(29.4.2009)

 • ajuska
  ***

  Dobrá komedie na atraktivní téma, ze kterého se dalo určitě vytěžit mnohem víc. Takhle je to sice dobré, ale stále průměrné.(21.2.2006)

 • juta
  ***

  Špatný snímek to není, jen nemusel být zbytečně natahovaný a hned by všechno lépe odsejpalo. Těch klonů tam bylo nějak moc. :D(2.5.2015)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace