Jako vejce vejci

Multičlovek

Ako vajce vajcu

Komedie / Sci-Fi

USA, 1996, 117 min

rozpočet : ? tržby americke : $21,075,014(13.2.2007)

Naprosto oddychový film od jehož zhlédnutí mě dlouho odrázel jeho název.. Dneska jsem však pookřál a byla nabídnuta zábava opravdu paradní.. Začátek se sice dýl rozjíždí, celé by to potřebovalo o trochu zkrátit, ale výkon M. Keatona je bravurní.. Obzvlášť v roli čtyřky.. :-D(11.3.2006)

Čtyři hvězdičky už za ten nápad. Výborné, vtipné, Keaton okouzlující, Andie MacDowell ve formě, jak ji známe. I když je to už starší film, přesto se na něj dá dívat opakovaně, což se vždycky cení.(8.7.2009)

Srdeční záležitost. M. Keaton je skvělý ve všech rolích. Komedie, která mě baví vždy, když na ni koukám. Do toho nádherná a hlavně sexy A. MacDowellová.(16.3.2010)

Hudba: George Fenton(23.1.2011)

Námet mal veľký potenciál, ten však zostal nevyužitý. 50%.(7.1.2015)

• FunThomas

Sice dobrý nápad, ale jinak úplně špatně využitý, film postrádá šmrnc a tak...(27.11.2006)

vcelku svižná a pohodová komedie, i když Harold Ramis měl už hvězdnější chvilky. Všechno stojí a padá s Michaelem Keatonem, který perfektně dokázal sehrát čtyři různé postavy.(28.7.2009)

Nechat se párkrát naklonovat není tak špatný nápad, ale může to přinést i starosti.Zvlášť, když máte za manželku krásnou Andie McDowell. Slušný herecký výkon Michaela Keatona ve čtyřroli, rád se na to podívám znova.(16.8.2005)

• Elin

Takhle to dopadá , když zajímavý námět vyjde na prázdno. Naklonování člověka umožňuje daleko rafinovanější vtípky než takové, jako kdo bude dneska večer spát s mojí (vaší/naší) ženou. Nudit se u toho nejspíš úplně nebudete, ale podruhé si to už pustí asi jen málokdo.(27.5.2010)

• Mary19

Vejce jako vejce, jedno jako druhé... stejné, nudné, mdlé... a ukrutné dlouhé... 40%(8.1.2014)

To byla takové píčovina až jsem čůral smíchy. Mě se to prostě líbilo a hlavně Keaton byl ve čtyř roli fantastickej a fakt mě bavil…(19.5.2014)

otázka - a čím to budem kŕmiť ma vždy dostane do kolien :)(27.7.2018)

Celkem úsměvná komedie se zajímavým nápadem, ale podruhé bych to vidět nemusel. Vyzdvihl bych snad jedině scénu v restauraci, ostatní situace celkem člověk tak nějak za daného stavu očekává, takže ho tvůrci zase příliš nepřekvapí.(19.6.2003)

• gombarix

Dobrý nápad, ovšem zoufale promrhaný. Humor je řídký a zabíjený sentimentalitou. Keaton nicméně podává pozoruhodný výkon - o to větší škoda, že v tak slabém filmu.(23.10.2007)

Keaton, Keaton, Keaton a Keaton. Dobrá komedie, která staví na jeho herectví a naštěstí se divákovy dostává hned ve čtyřnásobné porci.(5.4.2011)

Skvělá komedie s originálním námětem, kde se mohl Michael Keaton vyřádit.(6.7.2014)

Michael Keaton hraje hned čtyři postavy a pokaždý fakt slušně. Jenomže má bohužel slabší oporu ve scénáři, kterej sice existenci klonů použije na pár záměn/nedorozumění, ale rozhodně v týhle oblasti ani zdaleka nevyčerpá potenciál. Slabšímu scénáři vůbec nepomáhá ani delší stopáž. Jde však o pohodovou oddychovku na volnej večer, která divákovi sice příliš nedá, ale téměř dvě hodiny volnýho času zbytečně neubere, tři silnější hvězdy.(2.5.2013)

Keaton je skvělej komik a pro mě nejlepší Batman, ale jakmile dojde na moralitu v půli filmu, je to pro mě často ztráta čau. Takže první půl výborná, druhá půl horší.(2.7.2013)

Komedie s naklonovaným Michealem Keatonem, která zůstává v devadesátým šestým. Nápad hodný lepšího zpracování. Na druhou stranu jde pořád o nenáročnou formu zábavy, která obstojí ve srovnání s mnoha dnešními instantními komediemi. Průměr za tři.(30.9.2016)

Docela sranda, Keaton to zahrál skvěle- postupně se to trochu zamotalo, ale pak zase rozmotalo...70%(23.11.2018)