poster

Amityville 1992

 • USA

  Amityville 1992: It's About Time

Horor

USA, 1992, 95 min

Režie:

Tony Randel

Hudba:

Daniel Licht

Producenti:

Christopher DeFaria

Střih:

Rick Finney

Scénografie:

Kim Hix

Kostýmy:

Randall Thropp
(další profese)
 • MM_Ramone
  **

  O desivých udalostiach, ktoré sa odohrali v sedemdesiatých rokoch minulého storočia v koloniálnom dome v new yorkskej rezidenčnej štvrti Amityville na Long Islande sa natočilo mnoho snímkov. Niektoré sú fakt strašidelné horrory, iné za moc nestoja. Film "Amityville 1992: It´s About Time" patrí do tej druhej kategórie. Zlo z Amityville sa ukrylo do starožitných hodín a odcestovalo na druhý konec spojených štátov amerických. Snaha béčkových filmových tvorcov vytrieskať doláre z tohto klasického horrorového námetu je bezhraničná. **(13.5.2016)

 • Hunter2222
  ***

  Po predchádzajúcom nudnom diely konečne nejaký obstojný. Bola tu vražedná lampa a teraz prichádzajú dokonca hodiny! Tieto na(ne)šťastie však nevraždia priamo. Ovplyvňujú čas a priestor, manipulujú ľudí a vytvárajú nepríjemné halušky, ktoré sú niekedy aj skutočné. Takže neviete, či sa to postave len sníva, alebo o chvíľu umrie. Trochu ma zarazilo prepájanie Amityvillu su Gill de Raisom, ale nevadí, film plynie celkom rýchlo. Dokonca u nájdeme aj zopár vtipných scén. Celkovo mi postavy sadli, aj keď milostné trojuholníky veľmi nemusím. Úplne najlepšia je jedna s prvých scén, kde je chlap napadnutý psom, z toho som mal fakt zimomriavky. Celá séria "Amityville": The Amityville Horror (1979), Amityville II: The Possession (1982), Amityville 3-D (1983), Amityville: The Evil Escapes (1989), The Amityville Curse (1990), Amityville 1992: It's About Time (1992) , Amityville: A New Generation (1993), Amityville: Dollhouse (1997), The Amityville Horror (2005).(22.6.2010)

 • Campbell
  ***

  Dalšího snad nekonečného pokračování série Amityville se zhostil Tony Randel, kterého mám rád od dob béčkovejch Klíšťat. A hned se z tohoto pokračování vyklubalo 3 nejlepší pokračování. Fajn béčková atmosféra. Dick Miller v malé roličce. Je pravda že Randel mohl občas přitlačit na pilu, ale i přes všechny nedostatky se tenhle díl drží aspoň v lehkém nadprůměru.(9.5.2010)

 • cariada
  ***

  Tentokrát straší šílený hodiny, takhle se dá v té sérii pokračovat do nekonečna. Taťka koupí domů hodiny, jenže je v nich bubák a ten zase řádí. Tohle už nebylo vůbec špatné. Mělo slušný příběh i postavy. Pejsek pěkně pokousal tatíka a ten z toho začne magořit. Ještě že je tu jeho bývalá, která se snaží všemu přijít na kloub. Pěkná atmosféra a dobrý konec.(7.11.2012)

 • PetrPan
  **

  "Dav čumilů civí, těší se, až ta barabizna zmizí, někdo se diví, že tu mohla takhle dlouho stát"...Vzpomínka na Barák na vodstřel od Aleše Brichty, která přesně vystihuje vývoj série Amityville. V pořadí už šestý film opět není ničím výjimečným, ale jen tuctovým a levným hororovým béčkem, kterých bylo v devadesátých letech spousta. V rámci zachování již tradiční nekontinuity se tady dozvídáme, že dům v Amityville byl pro změnu zbourán kvůli nové výstavbě a zařízení z něj bylo rozprodáno v dražbě a světe div se zlo se nám tentokrát nastěhovalo do starožitných hodin ( minule uteklo po vymítání v lampě, zřejmě se z nostalgie vrátilo dříve než byl domek již po druhé za svou existenci zdemolován). Hodiny se ocitnou na krbu nic netušící rodinky a taneční hodina může začít. Je to opět strašlivá blbost s nescénářem, s neherci a nenapětím, ale dvě věci mě potěšily: 1) Mám rád sex devadesátých let - velká prsa se vždy pohupují na koni, což tady nechybělo, pohříchu však jen jedna kratší scéna, ale díky za ni. 2) Latexové triky s roztékáním tkání apod. - zejména scéna s chlapcem vtékajícím do kanálu se povedla. Konec byl zcela ve smyslu devadesátkových béček zcela bez smyslu. Ovšem za ty malé radosti dávám za dvě.(30.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace