Reklama

Reklama

Haunt

Trailer 1

Šestici přátel se o halloweenské noci po párty ještě nechce domů a rozhodnou se, že navštíví některý ze strašidelných domů v okolí. Když při cestě na jeden narazí, berou to jako znamení a rozhodnou se vstoupit dovnitř. Brzy ale zjistí, že se nejedná o hru a že je čeká boj o přežití v domě plném nástrah, kde jsou právě oni terčem krutých halloweenských zabijáků v maskách. (Tejkina)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (118)

Marceloo 

všechny recenze uživatele

Počas Halloweenu sa partia kamarátov vyberie na zábavu, ale tá je príliš nudná, takže z nej odídu. Dostanú nápad ísť navštíviť strašidelný dom. Popri ceste na jeden narazia, a keďže ich vystraší hneď prvé monštrum, na ktoré narazia, rozhodnú sa vstúpiť. To ale nikdy nemali robiť. - Čakal som ovela viac, keďže nikto z kamarátov nedal menej ako tri hviezdy. Tento koncept bol za posledné roky spracovaný niekolkokrát a mám pocit, že Haunt je z týchto kúskov najslabší. Osobne mi vadilo hlavne herecké obsadenie, z ktorého mi boli všetci extra nesympatickí už v úvodných minútach. Našťastie je to Slasher, takže o postavy až tak nejde. Krvi je tu dosť, ale nie je tu žiadna scéna, ktorá by vyslovene utkvela v pamäti. Koniec to u mňa vytiahol na slabé tri. Myslel som, že to bude ďalší z hororov, ktorý budem pozerávať pred Halloweenom každý rok, ale nezaujal ma ani natolko, aby som si ho niekedy pozrel znova. + herec z iZombie a The Other + herec z The Strangers: Prey at Night ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Po delší době solidní horor, který v ranku Slasher letos nemá konkurenci a zároveň se jedná o nejlepší horor z prostředí Haunted Hause a zábavných parků. Takhle měl vypadat třeba Hell House. Parta kamarádů o Halloweenu nalezne u cesty Haunted House a rozhodnou se si zpestřit večer, ovšem brzy zjistí, že noční můra je reálná a půjde jim o krk. Nic originálního, ale v rámci žánru příjemné zpestření. Parta teenagerů hrají nečekaně slušně a nikdo vyloženě neleze na nervy, samotný Haunted House je obrovský a slušně děsivý, ale největším plusem jsou samotní záporáci, kteři nahání strach jakmile si sundají už tak dost nepříjemné masky. Jejich vzhled je velmi znepokojivý. Naštěstí je zde velký bodycount, takže dojde i na obstojné Gore ( Kladivem roztrhnutá čelist vede! ). Já se skvěle bavil a za mne doporučuji. 75% ()

Reklama

Asia_Power 

všechny recenze uživatele

Budu hodná kurva taaaaakžééé - KOMENTÁŘ OBSAHUJE BOJLERY - A pro začátek se Vám všem zas jednou k něčemu přiznám a tentokrát to nebudou moje oblíbený sexuální praktiky, ale jedna z mojich fóbií - Nesnáším masky! Stejně tak klauny, loutky, realisticky vypadající panenky a celkově všechno umělé (kromě pěkných silikonů a sádrových trpaslíků) ve mně budí nedůvěru a děs. Proto u spousty hororů sotva vrah sundal masku, a já viděla jeho rachitický ksicht s beďákama na čele, byla jsem v cajku a začala se vždy cítit jako hrdinka, co by mu nakopala prdel. V tomhle hororu se tak pro mě stalo něco hodně překvapivýho. Když první killer sundaval masku, a já čekala jak se přestanu bát a začnu machrovat, tak chyba lávky, pyčo! Po spatření jeho držky jsem jen drtila Alíkovi ruku a vyjekla něco hlubokomyslného jako - ,,No do kundy, vidíš tu držku?" Buddhožel killer tím rozpoutal novej módní trend a masek se začali postupem času zbavovat všichni a já tak byla víc a víc posraná, zvlášť při spatření Mitche nebo toho mamrda s pistolí ke konci filmu. Postavy éjmerické omladiny mě kupodivu nijak extra nesraly a dokonce mi jich pár bylo celkem sympatických což je malej zázrak páč většinou té bandě debilů přeju krutou smrt s přesvědčením, že někdo pyšnící se kví kvé šumící trávy nám tady zbytečně vydejchává kyslík. Ve filmu je i nějaký to gore, hezky se na to čumí a i když je jasný od začátku kdo přežije a kdo je jen dobytek na porážku, film mě bavil celou dobu a rozhodně teď do strašidelnýho domu hooodně dlouhou dobu ani nepáchnu. Jop, vím, že šance, že bych v něm v reálu narazila na partu killerů je sice malá, ale na posranýho i hajzl spadne, takže prostě ne. ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Do žánru, kde odrostlí Kevinové nechávají trpět podstatně méně odolnější tělesné schránky, než měli Harry a Marv, je už těžké přinést nějakou originalitu a svěžest. Někde v únikové místnosti, kdy hlavní hrdinka rafinovaně luštila strohé zrcadlové nápisy zrcátkem, začala cca čtvrthodinová konjunktura, která dala částečně zapomenout na slabší prezentaci postav i místa a poněkud zmatenou návaznost scén. Krátký nastavovaný závěr v domě rodičů pak naplnil definici zbytečnosti, nicméně kredit pro tvůrce za masky pod maskami a oprášení starého dobrého nástroje, s kterým se přehazuje seno a mládež.. ()

Psychor 

všechny recenze uživatele

S takto plochými a nevýraznými postavami se snad nesetkáme ani u marvelovských výplachů. Copak tvůrci neabsolvovali kurs scénáristiky či tvůrčího psaní? Jak si divák může k postavám vytvořit nějaký vztah, když kromě Harper o žádné z nich prakticky nic neví? Proč se postavy nevyvíjejí a jsou stále stejné jako na začátku? A jaká je motivace záporných postav? Žádný div, že Haunt diváka nedokáže vtáhnout do děje a celou tu bídu dokoná nezvládnutým střihem, kdy ve vyprávění naprosto zmatečně přeskakuje od jedné skupiny postav k druhé, což zcela logicky neumožní budovat napětí. Místo toho, abych netrpělivě vyhlížel závěrečné rozuzlení, tak jsem jen otráveně pokukoval po hodinkách a modlil se za brzký konec. Jakožto zdejší hororový expert tak snímku Haunt uděluji jednu slabší hvězdu a v žádném případě ho nemohu doporučit k projekci. ()

Galerie (49)

Zajímavosti (3)

  • Scott Beck a Bryan Woods psali scénář pro Haunt současně se scénářem pro A Quiet Place (2018) bez očekávání, že by se kterýkoli film někdy v budoucnu natáčel. (ČSFD)

Reklama

Reklama