poster

Haunt

Horor / Thriller

USA, 2019, 92 min

Scénář:

Scott Beck, Bryan Woods

Kamera:

Ryan Samul

Hudba:

tomandandy

Producenti:

Todd Garner, Eli Roth

Střih:

Terel Gibson

Scénografie:

Austin Gorg

Kostýmy:

Nancy Collini
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • pornogrind
  ***

  Mám rád únikovky i strašidelné domy takže každej horor z tohoto prostředí uvítám. " Haunt " je nenáročná hororová vybíjená která nabízí vydařené masky ( i ty pod maskami ) a najde se tu i pár ucházejících gore efektů. Každopádně je to mnohem lepší než loňský " Hell Fest: Park hrůzy ". I tak to ale na víc jak průměr nevidím.(20.4.2020)

 • dubinak
  ****

  Tenhle "cirkusový" horor jsem viděla měsíc před Halloweenem, ale na zmíněný svátek by se parádně hodil. Ze začátku si sice říkáte, že asi víte, kam tohle bude mířit a ono vlastně i jo, ale na druhou stranu má tahle jednohubka schopnost překvapit a vcucnout diváka do slušné atmosféry. Postavy jsou docela OK a chovají se vesměs rozumně a na chuť si z určité části přijdou i vyhledávači gore. Stoprocentně lepší než kdejaký Hell Fest nebo Blood Fest nebo co se to teď všechno urodilo.(14.11.2019)

 • BoPo
  **

  Úniková hra (2019) dostala svoju halloweenskú a drsnejšiu verziu. V kategórií nenáročných filmov s rozumnou minutážou si tento boj o život splní svoje poslanie. Ano, sú tu nič moc herci a bohužiaľ nevyhnutné klišé, ale hra je rozohraná dostatočne zaujímavo. Miestnosti nehýria kreativitou, ale majú ten správny halloweenský štýl. A čo sa týka tvorcov/správcov "zábavného parku", tak tí predstavujú hlavný klad celého filmu. Fajn záležitosť, ktorá však súboj s už spomínanou Únikovkou prehráva.(10.2.2020)

 • Fiftis
  ****

  Na tohtoročnú výbornú snímku Escape Room (2019) to nemá, ale i tak sa jedná o vydarenú hororovú snímku. Táto vyzerá o niečo lacnejšie, čo sa týka kulís, tak aj hercov a nápadu. Ale ponúkne výbornú dávku strachu. Lebo na rozdiel od Escape Room, tu nás naháňajú nechutní klauni a jedna striga a aj po odstránení ich masiek nevyzerajú 2x prijateľne. Rozhodoval som sa medzi troma a štyrmi hviezdami, ale nakoniec som tomu strelil štvorku, kvôli uspokojivému koncu. Musím napísať ale dôležitú vec. Je trochu zvláštne, že prvá časť filmu bola lepšia a druhá strácala dych a začala trochu nudiť a menej desiť, ale zvláštne je to pretože v prvej polke nás desí strašidelný dom a kulisy a v druhej polke nás už vraždia klauni a myslím, že ten pocit strachu mal byť vyrovnanejší, alebo dokonca v druhej polke mal byť ešte väčší. Toto sa nevydarilo, ale inak je to veľmi kvalitný horor.(30.9.2019)

 • Gilmour93
  ***

  Do žánru, kde odrostlí Kevinové nechávají trpět podstatně méně odolnější tělesné schránky, než měli Harry a Marv, je už těžké přinést nějakou originalitu a svěžest. Někde v únikové místnosti, kdy hlavní hrdinka rafinovaně luštila strohé zrcadlové nápisy zrcátkem, začala cca čtvrthodinová konjunktura, která dala částečně zapomenout na slabší prezentaci postav i místa a poněkud zmatenou návaznost scén. Krátký nastavovaný závěr v domě rodičů pak naplnil definici zbytečnosti, nicméně kredit pro tvůrce za masky pod maskami a oprášení starého dobrého nástroje, s kterým se přehazuje seno a mládež..(11.10.2019)