The Mummy Rebirth

Justin Price, Khu

Justin Price

Justin Price, Khu
  • Trevor

1% doteraz na čsfd, 5,3/10 na imdb. Nie je mi úplne jasné, ako už po 3 minútach niekto dal odpad ale každý má iný filmový vkus. Príbeh je relatívne nezmyselný, avšak kamera sa celkom vydarila a sú určite podstatne hlúpšie filmy. Typická zápletka čo sa týka múmie dostala v závere na frak dinosaurom a celkovo uzavrela trápny a najmä zbytočný film, ktorý však nepovažujem za to najhoršie čo som kedy videl.(11.9.2019)

• B3n

Predstavte si porno film so všetkým, čo k tomu patrí. Kvalita scén z porna, kulisy z porna, herecké výkony z porna, príbeh z porna, hĺbka a obsah dialógov z porna. A predstavte si, že tento porno film je bez samotného porna. Žiadne sex scény, žiadna nahota, nič od 18 rokov. A to je presne tento film. Porno bez porna. V 31. minúte začína luxusná prestrelka :) Tá veľa napovie. V 40. minúte luxusný kotrmelec "len tak, lebo aha, ako to viem!" Hodnotenie 3%, ktoré má tento skvost v čase, keď ho hodnotím ja, nie je vôbec prehnané, aj keď si viem predstaviť okolo 10%. Predsa len, toto som s otvorenými ústami paralyzovaný dopozeral, pričom také Babovřesky som nedokázal vydržať dlhšie ako 15 minút (a to som skúšal trikrát).(7.10.2019)

• kaylin

Americký snímek „The Mummy Rebirth“ je jen další ukázkou toho, že i fantastický horor mohou točit amatéři, kteří nemají dost prostředků na to, aby natočili něco, co bude vizuálně jakkoli zajímavé. A tady opravdu není nic, a to jak po stránce počítačových triků, tak i po stránce triků klasických. Takové spíše LARP dobrodružství, co si někdo natočil pro zábavu, než skutečný film.(10.1.2020)

• kingik

Zetkově vyvedená mumifikace. Porno produkce, co sází na parodie filmových trháků, má zdatnou konkurenci. Jen ta hardcore akce chybí. Dokonce i lovkyně pokladů v hlavní roli připomíná lačnou lovkyni pánských údů všech velikostí a barevných provedení, tudíž ta jedna symbolická hvězdička je za Brittany Goodwin. A nyní mám dilema, za co udělit v konečném součtu druhý bodík. Akce je prostá a řídká jak stolice, dějově se sice řeší blížící se apokalypsa světových parametrů, ovšem nedojde se dál, než k přepočítávání centů z rozpočtu, které sotva pokryjí provoz tří helikoptér, co mají v závěru nahradit velkolepou zkázu lidstva, kostýmově je přítomna všehochuť, kostýmově to k sobě vůbec neladí, hrdinka nápadně připomíná Laru Croft, její kolega Carter (to je jeho civilní jméno) je takový nedomrdek dobrodruha, který patrně dámám má způsobit orgastické mdloby, zvláště ve fázích, kdy dělá kotoul, kterého není třeba, vizuál maximálně trumfne to nejlevnější z porna, zvláštní ocenění by si zasloužila kamera, jejíž stín se odráží všude možně a diváckou frustraci podtrhují zpomalovačky, které jsou prostě k neuvěření. Ovšem zvláštní rozbor si zaslouží speciální efekty, které oscilují někde mezi testovací fází projektu nadšených amatérských studentů a Soubojem titánů, co dostal šanci na 3D verzi, na níž nebyl dostatečný rozpočet. Ano, štáb si troufl na CGI, nerozpakoval se ani zaměstnat maskéry, kteří nakoupili gumu a pryž, kterou dovedně nesouměrně nakydali na tělesné partie herců, takže po scéně nám běhá herec z masa a kostí, co dokazuje, že praktické masky jsou také vzkříšeny. Režijní dvojice Price a Khu nemá ani ponětí, jak se má natočit dobrodružný film, a nedokáže svůj škvár spasit ani přívalem akce, takže zde máme pouze nesymetrické přechody z jeskyně na poušť, do toho se plouží diletantsky vyvedené mumie a digitální stvůry, na prstech jedné ruky je spočítáte, a jejich vůdce, co povýší na jednu příšero(serio)zní monster příšeru ve finále, až by jeden z těch nemehel na place skonal. A taky že jo. V závěru přece jen dojde na nenadálé úmrtí jedné z hlavních postav, za což si tahle trapná záležitost vysloužila přece jen druhý symbolický puntík k dobru. Na rok 2019 je to ale naprosto zaostalé po všech stránkách, a je to čirá hanebnost to vypustit do (filmově vyspělého) svět(l)a. 2/10(14.9.2019)

• peppe

Naprosto luxusní věc pro milovníky tohoto žánru. Někde jsem četl, že je to srovnatelné s Uwe Bollem. Zcela určitě jsem proti!!! Toto je sračka první kategorie a Uwe je o několik hvězd výš. Viděl jsem už hodně takových skvostů, ale tento u mne v současné době vede!!!!!! Doporučuji milovníkům sraček shlédnout. Absolutní jednička.(6.9.2019)