Sanford and Son (TV seriál)

Komedie

USA, 1972, 135x22 min

Redd Foxx, Demond Wilson, LaWanda Page, Whitman Mayo, Robert Guillaume, Eric Laneuville, Pat Morita, Lynn Hamilton, Beah Richards, Roger E. Mosley, Mary Wickes, Patrick Cranshaw, Odessa Cleveland, Don Rickles, Jeannie Bell, Rod Colbin, Carol Speed, Rosanne Katon, Tim Herbert, Joan Pringle, Antonio Fargas, Albert Hall, Taurean Blacque, Percy Rodrigues, George O'Hanlon, Miriam Colon, Thalmus Rasulala, Dee Carroll, Paula Victor, Julius Harris, Philip Bruns, Corinne Conley, Clarice Taylor, Edward Andrews, Harry Caesar, Kim Hamilton, Dick O'Neill, Robert DoQui, Lou Jacobi, Marlene Clark, James Gregory, Sheldon Leonard, Robert Mandan, Cesare Danova, David Huddleston, Gregory Sierra, Ronnie Schell, Richard Cox, Jack Carter, Liam Dunn, Ron Glass, Ross Martin, Lee Weaver, Burt Mustin, Paulene Myers, Kelly Thordsen, Basil Hoffman, Martin Kosleck, Leonard Stone, Larry J. Blake, Milton Selzer, Peter Leeds, Philip Ahn, Matthew Beard, Joaquin Garay, Milt Kogan, Lillian Randolph, Wally Taylor, Migdia Chinea, Benny Rubin, Bill Henderson, William Hansen, Jody Gilbert, Albert Popwell, Michael Talbott, Hal Williams, Vernon Weddle, Clancy Cooper, Richard Ward, Darrell Zwerling, Davis Roberts, Milton Frome, Mel Stewart, Helen Martin, Gabriel Dell, Ji-Tu Cumbuka, Ned Wertimer, Judy Pace, Teddy Wilson, Rick Hurst, Howard Platt, Lillian Lehman, David Doyle, John Hawker, Joseph Hoover, Noel De Souza, Alma Beltran, Barbara Rhoades, Bryan O'Byrne, Joe Silver, Jenny Sullivan, Cardella Di Milo, Morris Buchanan, Janee Michelle, DeForest Covan, Hank Rolike, Beverly Sanders, Harry Basch, Haywood Nelson, Jack Manning, Emily Yancy, Lance Taylor Sr., Carol Arthur, Bernie Hamilton, Joan Prather, Herb Voland

Kostýmy:

Rita Riggs

Geniální a v americe kultovní záležitost. Nechápu proč je to u nás prakticky neznámý seriál(8.8.2010)

• danecek24

Zlatý Glóbus - cena (1) - 30. ročník (za rok) 1972 - *Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - Redd Foxx + nominace (5) - 31. ročník 1973 - Nejlepší seriál (komedie / muzikál), Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - Redd Foxx, 32. ročník 1974 - Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - Redd Foxx, Nejlepší herec ve vedlejší roli - Whitman Mayo, 33. ročník 1975 - Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - Redd Foxx(1.2.2009)

Nalákal mě na to JD a Turk ze Scrubs, řikal jsem si že musim taky něco vědět o televizní klasice ze 70-tých let a popravdě jsem čekal pouze eskapádu trapných hlášek, u kterých uslyšíte nadměrné množství "umělého" smíchu, jak to u mnohých sitkomů bývá, ale velmi příjemně to překvapilo, hlavně díky hlavnímu hereckému duu Redd Foxx-Demond Wilson, a čas od času se na další díl rád podívám.... EDIT: Bohužel většina epizod stále jen vaří stále dokola tu stejnou vodu, takže přestože je to zábavná podívaná, stačí vám pár dílů... How would you like one across your lip?(5.6.2010)