Řeč peněz

Money Talks

Reč peňazí

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

USA, 1997, 97 min

parádna oddychovka! samozrejme zámienka charlieho sheena vo filme je smiešna a jeho charakter je nedotiahnutý, ale CHRIS TUCKER! ten si mohol v tom filme povedať čo chce a valcuje riadne.. užasný výkon. film mi pripadal, že má veľa podobných postáv a scén ako križovatka smrti, každopádne chris to tu potiahol riadne dobre :) inak by to bolo za obyčajné tri, ale za tuckera jedna hviezda hore(27.2.2018)

Uchádzajúca, ničím výnimočná buddy movie, ktorej scenár ubieha v najočakávanejších pod-žánrových klišé, aké len budete čakať. Ratnerov celovečerný režijný debut. Odzbrojujúci humor ani streštená akcia sa nekonajú, ale aspoň si Sheen/Tucker padli do noty. Chrisovi a Ratnerovi to v buddy movie naplno vyšlo až neskôr.(4.11.2004)

Hodně vydařená komedie se spoustou srandovních situací a trefných hlášek, jimž se člověk s chutí zasměje. Osobně mám rád filmy, kde se objevuje nějaký velkohubý, drzí černoch, no a Chris Tucker to tady zahrál naprosto famózně. Děj má spád a nechybí mu ani akce, která potom vyvrcholí v samém závěru filmu.(23.1.2012)

Mizerný a totálně předvídatelnáscénář, jemuž originalita je cizí jméno. Ale na druhou stranu je rychle a svižně natočen, tak díky i příjemné stopáži nenudí. A Tucker tehdy byl ještě vtipný a nerozmazlený negr:-) Celkově se jedná o příjemnou akční komedii, která má k dokonalosti hodně daleko, ale zase nenudí.(18.7.2007)

• Ravi

Chris Tucker je šašek, jehož vtip mi je úplně cizí, spousta praštěných keců, ale k čemu? K ničemu. Nezajímavý děj doprovázený záporáky jako vystřiženými ze segalovek a k tomu zdarma porce jednoduchého humoru založeného na neustálém vrstvení hlášek. To, že ze sebe herec udělá úplného blbce neznamená, že se musí člověk válet smíchy. 20% = 1/5(17.3.2012)

• - Tanec, ktorý predvádza Franklin (Chris Tucker) v Jamesovej (Charlie Sheen) kúpeľni, môžeme vidieť aj vo filme Križovatka smrti 2 (2001). (Odpocivadlo)