Epizody(26)

Animovaný seriál o známé hračce. Neporazitelný a silný hrdina se snaží zachránit svět a zneškodňuje nepřátele. Jeho přátelé ho doprovázejí na cestách a pomáhají mu, aby lidstvo přežilo. (JayCZ)

Colonist

Jako malého mě na tom zaujala ta počítačová animace, která se skutečně povedla. Jinak to byla hloupost a z hlášky "Pane Mane" jsme si jako malí smrkáči dělali ve škole srandu ještě dlouho poté. ()

verbst

Už nevím jak on to vždycky ten kreslenej panáček říká, ale mě se to líbí. Je to fakt sranda a ty jeho vymakaný věcičky. Takový nemá ani pán s povolením zabíjet... :DDD ()

sta

Na přihlouplý animáč pro desetileté děti si animátoři s grafikou opravdu dali hodně práce. Pokud nejsem v sobotu ráno úplně mrtvý, nevynechám žádný díl (ale to je pouze vizuální stránka, to ostatní stojí za prd). ()

WolfR

Jaké pětiletému mi to stačilo, dnešní hodnocení už bude horší. Strašlivý paskvil bez hlavy a paty, 1 hvězda. ()

AngiS

Ach bože...to byl jedinej serial, kvuli kterýmu jsem si davala jako malá budíka, aby mi náhodou něco neuniklo :DD ()

laserr

Shlédnuto dílů: cca 10 Pokud by existoval pouze první díl a bylo by to jako krátkometrážní filmeček, dal bych 4*. Takto jsou to slabé 2*. ()

helloween93

V té době ta animace na poli animovaných seriálu působila jako zjevení...Jinak béčkový seriál, který se svezl na dobovém hypu na Action Mana a bohapustá vykrádačka G. I. Joe. 2* ()