Česko Slovensko má talent 8 (TV pořad)

Česko Slovensko má talent 8

Reality-TV / Soutěžní / Zábavný

Česko / Slovensko, 2019

Komentáře uživatelů k TV pořadu (17)

• film_fanda

Mórová a Jandová jsou totální sračky a moderátoři s nimi.(5.9.2019)

• MM_Ramone

Tak a je to tu zas! Stačí mi teda zopakovať mierne upravený komentár, ktorý tu zverejňujem rok čo rok: Skončili sa letné prázdniny a tak je najvyšší čas zaradiť do programovej štruktúry nejaký dlhodobý, overený formát. Takže preto chce slovenská shitová televízia JOJ svojim osprostelým divákom už po ôsmy raz nakukať, že "Česko Slovensko má talent 8". Kde skončili víťazi z minulých ročníkov? Ani pes po nich neštekne. Tento krát bude znova objavovať zázračné talenty nechutné quarteto porotcov: slávny gay-porno herec Roman Gregor (vlastným menom Jaroslav Slávik), nevycválaný odjebek Jakub Prachař, mužatka Marta Jandová dcérečka starého plešatého chuja Petra Jandu a do štvorice to najsprostejšie teliatko - vrcholne nesympatická hlupaňa Diana Mórová. Odpad!(11.9.2019)

• SOLOM.

Tahle série nám uběhla jako voda a dle reklam už se chystá zase další (Proboha proč?). Kvalita opět hodně bídná, ale zas tu řada nejrůznějších poděsů a individuí měla šanci získat Zlatého Pátroviče. Dianka se nám převlékla za Vicky a otřeně zazpívala (údajně to nikdo nevěděl a nepoznal) – no jejímu vystoupení jsem se alespoň zasmál. Zase se tu objevilo ale i pár skutečných Talentů, kteří si ty DVĚ hvězdy zaslouží. Vítězka Margaréta Ondrejková sice pěkně zpívala, ale zpěváci snad mají jiné soutěže…(17.12.2019)

• honajz2

Furt to samé dokola, ale v rámci takového pořadu se na něco takového stěžovat nedá. Co tam vlastně chcete vymyslet? Sice se tu objeví pár magorů, ale i tak jsem to sledoval jen občas a finále jsem ani neviděl a popravdě - je mi to fuk. Tu druhou hvězdu dávám jenom proto, že to bylo lepší, než minulá řada. 2*(27.1.2020)

• ac3r

Tahnete s tim uz konecne nekam !!!(30.8.2019)

Viac ako nadštandardné pozeranie československej filmovej produkcie a to bol hlavne predovšetkým finálový večer. Tak to teda klobúk dolu ,čo možno vytvoriť aj v priamom prenose. Len ťažko tam možno nájsť slabú chvíľku v produkcií a hlavne v účinkujúcich. Tento program má skutočne európsku kvalitu ...(8.12.2019)

• rategod

Grc.. 0%(21.9.2019)

• ESNYR

V 99% se nehodnotí talent, ale smutné příběhy lidí kteří vypráví své smutné životné osudy.(14.9.2019)

Nevtipni až trapní moderátoři(7.10.2019)

• Mila.Hajek

A tohle vážně ještě někoho baví?(7.9.2019)

• GanjaManCZ

Batman Vašek to zajebal.(30.8.2019)

• nudlis

ODPAD, jako obvykle :-)(5.9.2019)

• funesfilm

Už to lezie aj na nervy. Nič nové, akoby nevedeli v TV vymyslieť. Nejaké tie hviezdičky dávam iba s prihliadnutím naozaj na talentovaných súťažiacich. Inak skoro odpad televízneho priemyslu.(11.9.2019)

• Honza.Kavan

Rok co rok opakující se a hlavně už obtěžující obsah, který divákům nic nedá. Skutečnost těchto soutěží krásně popsal Marpo ve svém songu Hollywood. Absolutní odpad!(13.9.2019)

• Kajman26

Mám rád Jara 😀(30.9.2019)

• PowPow

Oproti minulým sezónám posun k horšímu. Moderátoři to absolutně nezvládají, Diana a Marta jsou nevýrazné, jen Jakub Prachař a Jaro Slávik to dobrýma hláškama zachraňují. Jinak se ale soutěž mění ve střídavou přehlídku zpěváků, akrobatů a tanečníků s občasným příspěvkem kouzelníků. A to už začíná být nezáživné. Navíc se začal klást příliš velký důraz na příběhy soutěžících. Nicméně odpad to v žádném případě není, oproti soutěžím jako SuperStar je Talent o třídu výš.(22.11.2019)

• KukulienkaHO

A ja som si myslel, že sa poučia z minuloročného "semifinále", ale nie. Rovno ho zrušia celé a dajú výber iba pomocou esemesiek. Palec hore dávam za účasť Jiřiny Bohdalovovej (aspoň nejaké ozvláštnenie) a samozrejme za skvelé číslo Diany "Lady Viky" Mórovej.(4.4.2020)