Jasně a stručně (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2019, 5 min

Účinkují:

Jaromír Soukup (mod.)

Komentáře uživatelů k TV pořadu (10)

• zdeci

Omylem jsem přepnul a to teda bolelo... Dovolím si parafrázi: kam nemůže rozum, tam musí soukup.(1.10.2019)

• SOLOM.

TV Barrandov – kanál, na který se ve většině případů podívám jen nešťastným omylem, když přepínám TV kvůli reklamám jinde. Občas se ale stane, že to na něm nechám o trochu déle – protože nestačím zírat, co zas ten chorý mozek Jaromír Soukup vymyslel za píčovinu (pardon za novou show – pořad). V tomto případě si vždy pět minut honí ego a svým proslovem dává na vědomí, co se mu zrovna nelíbí na tom, co se nelíbí ostatním v této republice…(8.1.2020)

• radomiil

Jélito alá Stupidíto(24.2.2020)

• Evzeni1

To už je vážně nemocný člověk.(30.8.2019)

• topi80

Jaromír Soukup je takový štamgast. Kdykoli přijdete do hospody, je tam. A pokaždé vám u toho stolu říká to samé, ovšem vždy se vší naléhavostí a patosem. Já mám pro poněkud neumětelské televizní vystupování Jaromíra Soukupa slabost. Když řeknu, že čeho je moc, toho je příliš, půjde o značný eufemismus. Na druhou stranu, tohle je aspoň krátké. I když ten díl, co jsem viděl, měl delší stopáž než deklarovaných 5 minut.(5.1.2021)

• Krupe

Hoďte na něj síť...(17.12.2019)

• AfroCmx

Další krok v ovládnutí světa v podání pana Soukupa.(10.12.2019)

• Zix.

Další pořad, kde se člověk nedozví nic, kromě zhodnocení tématu dne od Soukupa, který opět z lidí dělá blbce a snaží se působit dojmem, že bez něj bychom si neposlechli ten správný názor na daný téma.(17.12.2019)

• Pelidor

Máte někdo jinej nápad?(6.3.2020)

• William_

Poslední ať zhasne.(13.5.2020)