poster

Talk show Jiřího Ovčáčka (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2019, 40 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (103)

 • wafc
  odpad!

  Tenhle uslintanej servilní prasopes je nádhernou ukázkou vychcanýho zmrdství.(31.8.2019)

 • RedAK
  ***

  Jára Soukup a Jirka Ovčáček jsou moje vrcholný guilty pleasure posledních let. Občas, když osm nefiltrovaných dvanáctek zapiju ředidlem a šňupnu si peří od Eržiky, tak si je pustím na youtube nebo čtu jejich twíty a u toho se vztekám a směju a vytrvale honím ochablý penis. Dost často svůj, protože nikdo jinej se na to se mnou dívat nechce. Když jsem si všiml, že Loboto show Jiřího Ovčáčka zde jako jediná za posledních 15 dní sesadila z nejnavštěvovanějších filmů Tarantina, a do toho získala úctyhodný dvě procenta, což je zhruba plus minus o dvě procenta víc, než bych očekával, musel jsem se do toho pustit. Jedlou sodou s omítkou jsem nasimuloval drogovej rauš, otevřel si vychlazenou okenu a stiskl play. Jindy suverénnímu Jirkovi, kterej na rozdíl od ostatních primátů defekuje výhradně ústy, se tady nervozitou třepe hlas, jak kdyby poprvý spatřil svýho chlapce pouze v boxerkách, v křesle sedí celou dobu nakřivo jak debil, až mi připomínal Howkinga s naprogramovaným hlasem úlisnýho hňupa, zoufale nudná Šilerka odpovídající na zoufale nudný otázky začne v půlce nudit i zoufale nudnýho Jirku, takže ten po zbylých dvacet minut reaguje na respondenta stylem "hm", "hm", "hm", což občas okoření inovativním "hmmm", a celý je to k posrání nudný. Pokud si chtěl Jára dokázat, že není nejhorším moderátorem Evropy s přesahem do Gruzie, pak si krom zrcadla, strašáka z pole a prázdnýho křesla nemohl vybrat líp. Velký zklamání, že Jirka tradičně nemetal fanatismem, pražskou kavárnou, chvilkama nenávisti, lidskýma zrůdama, bolševismem, neobolševismem, fašismem a všema ostatníma vstřícnýma výrokama, díky kterým ho máme tak rádi. Odpad dávám za sebe a pět hvězdiček za Miloše.(29.8.2019)

 • salahadin
  odpad!

  TV Blbounov a další borec, co si myslí, že vypije oceán. Pominu svůj názor na nejvíce slizkého člověka pod sluncem, na něhož je i Davy Jones hodně krátkej. Nechci tady metat sprostá slova a zbytečně se zase naštvat, což se mi stává, kdykoli toho pablba vidím. Prvním hostem byla vrchní pokladnice Alča, u níž bylo napsáno "ministrině financí" - ANO, čtete správně, hrubka jako dělo. Ale proč mě to překvapuje, že na TV Blbounov neumí pravopis, že? Prvním hostem byla dáma, která je u Milouše Opilého dobře zapsána, čili žádný pořádný neřkuli konfliktní rozhovor se nekonal. Ovčáčkovič byl servilní a Alča strojová politička. Zajímalo by mě ale, jestli si Divý Jura troufne pozvat taky člověka, který má jiný názor a který rozhodně Miloušovi a jeho hradnímu hampejzu (protiklad k pražské kavárně) nebude podkuřovat. No uvidíme. Teda uvidíte, já si tímhle pořadem rozhodně nebudu kurvit svůj čas.(29.8.2019)

 • Allien.9
  odpad!

  Jak je možné, že TV Jaromíra Soukupa ještě stále nemá STOPku za neobjektivitu?!? I když pominu svůj politický názor, talk show je o schopnosti uvolněně mluvit a rychle a věcně reagovat, což pan Ovčáček absolutně nedává. Mirek 2.0.(29.8.2019)

 • InJo
  odpad!

  Toxický odpad. Aneb jak Milouš zařídil své milence k výročí nejzbytečnější pořad ve vesmíru na nejhorší televizi, vlastněnou nejsměšnějším egomaniakem všech dob.(29.8.2019)

 • Kothy
  odpad!

  Člověk by ani neřekl, že něco překoná Soukupa, ale je to bohužel tak. :D(30.8.2019)

 • Spinosaurus
  odpad!

  Jediný filmový profil na ČSFD, kde celkové hodnocení uživatelů je zároveň komentářem.(3.1.2020)

 • honajz
  ****

  Hodnotí se tady pořad, nebo jeho moderátor? Pokud pořad, je vedený profesionálně, Ovčáček je připravený, jemně vede hosty tokem vyprávění, dokonce mluví spisovně, což už ve veřejnoprávní televizi už tak moc neumějí, výběr hostů je zajímavý. Rozhodně se od zpovídaných dozvím víc a zajímavějších věcí, než třeba u Krause.(15.10.2019)

 • fleker

  Spousta lidí co byli na FF Toronto říkali že Nabarvený práče ještě dali, ale u Ovčáčka se dávili vlastními zvratky a odcházeli ze sálu, tak jsem na to sám zvědavej.(16.9.2019)

 • Coleator

  Neviděl jsem to, ale takovou radost Ovčáčkovi zatím neudělám, abych mu napálil odpad... 😀(29.8.2019)

 • bart_
  odpad!

  Pokud se do měsíce na mé milované Streamovací službě Jaromíra Soukupa nezačne vysílat Pevnost Barrandov, tak bez sebemenšího váhání okamžitě ruším svůj pravidelný 'shut up and take my money' odběr!(17.11.2019)

 • Tommassi3
  odpad!

  Soukup, Soukup, Soukup, Ovčáček.. Čeho je moc, toho je zkrátka příliš..(29.9.2019)

 • SOLOM.
  odpad!

  Zemana jsem svého času volil, nestydím se za to – nicméně tohle příživnické nemehlo mi leze krkem od chvíle, kdy se po jeho boku objevil. Hraje si na něco, co není a ani se nedivím, že tenhle projekt absolutně vyhořel. Jiří Ovčáček si v trapnosti může podat se Soukupem ruku a až Zeman skončí na hradě, tak může jít dělat šaška zase do jeho manéže!(22.11.2020)

 • luka4615
  odpad!

  Jirka Mluvčáček, přihlouplý poskok čínského robota typu Huawei Becher ProZeman má nyní svou "talk-show" na Soukup Tv. Kruh zoufalství a absence sebereflexe je tímto konečně uzavřen. Větší dno už prostě neexistuje!(29.8.2019)

 • Korbitch
  odpad!

  4% to je nice. To se k Jirkovi hodí. EDIT: Tak co je, ty pologramotnej homoději, já se chci zase zasmát.(2.10.2019)

 • radomiil
  odpad!

  :-( další z "vrcholných",rádoby moderujících IQve/tykve guru(13.4.2020)

 • k4n9ur
  odpad!

  Pořadu něco chybí, třeba trochu osvěžení, co tak Duo Jamaha?(10.9.2019)

 • rakovnik
  odpad!

  Šašek by měl rozdávat úsměvy. Tato bizarní žumpa není ani směšná. Souhlasím se slovy pasáka toho zvířete, že by se měli někteří novináři střílet.(30.9.2019)

 • BoXBe
  odpad!

  "chci, aby se tady neřešila žádná velká politika" "neříkala jste si, paní ministryně, v tom období koaliční spolupráce, už toho bylo dost, pojďme od sebe?" "přemýšlel jsem nad stranou sociálně-demokratickou" "představoval jsem si zasedání, když se jednalo o ministerstvu kultury" a tak dále. Prostě, co se mi hodí do krámu, zaobalím to jako cukrkandl. Akorát se to fakt nedá vydržet ani minutu v kuse, ale to platí pro všechny pořady TV Barrandov, takže masochismu a bizáru zdar.(26.9.2019)

 • Wayne
  odpad!

  Panu Ovčáčkovi děkuji, protože už nějakou dobu nemám čas na čsfd chodit, ale tento mluvčí, intelektuál, génius, vtipálek a nyní moderátor je natolik inspirativní, že jsem mu to chtěl sdělit alespoň touto cestou. Zemanovo prasátko vysílá z televize tak silné vlny, že se ve mně rodila schopnost mluvit čínsky. Zvracel jsem pouze dvanáctkrát a sledoval celých dvanáct minut.(29.8.2019)

 • LukeUp
  odpad!

  Tyhle ovce jsou tak maximálně dobrý na porážku.(30.8.2019)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6