Talk show Jiřího Ovčáčka (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2019, 40 min

• Wayne

Panu Ovčáčkovi děkuji, protože už nějakou dobu nemám čas na čsfd chodit, ale tento mluvčí, intelektuál, génius, vtipálek a nyní moderátor je natolik inspirativní, že jsem mu to chtěl sdělit alespoň touto cestou. Zemanovo prasátko vysílá z televize tak silné vlny, že se ve mně rodila schopnost mluvit čínsky. Zvracel jsem pouze dvanáctkrát a sledoval celých dvanáct minut.(29.8.2019)

• Drirr

Dneska jsem měl jet na svatbu, ale kvůli zdravotním problémům to nepůjde. Nevadí, aspoň s dcerou zajdeme na nedalekou farmu Apolenku. Je to super místo, mají tam kromě koní třeba i velblouda, lamy nebo papoušky. Dokonce tam prodávají kozí sýry, takže možná trochu koupím a zkusím z něj udělat nějaké jídlo. Pak sem hodím samozřejmě recept.(31.8.2019)

• kaza

Těšil jsem se na trochu škodolibé zábavy. To se od hradního šaška dá očekávat, že. A Jiříkovi rozhodně nelze upřít kvality - nezřídka se nad ním upřímně zasmějeme. Angažováním takového velikána slovutnou TV Barrandov bylo téměř jisté, že se na nás řítí historické dílo ubohé formou, obsahem i účastníky, nad kterým se královsky pobavíme. Ale zpět do reality - dostavila se jen "ministrině financí" a zkušeně servilní Ovčáček rozehrál nudu nevídaných rozměrů, tohle prostě nefunguje. Nejvíce mu tak stále sluší dělat ze sebe debila v pár prostých větách.(29.8.2019)

• BoXBe

"chci, aby se tady neřešila žádná velká politika" "neříkala jste si, paní ministryně, v tom období koaliční spolupráce, už toho bylo dost, pojďme od sebe?" "přemýšlel jsem nad stranou sociálně-demokratickou" "představoval jsem si zasedání, když se jednalo o ministerstvu kultury" a tak dále. Prostě, co se mi hodí do krámu, zaobalím to jako cukrkandl. Akorát se to fakt nedá vydržet ani minutu v kuse, ale to platí pro všechny pořady TV Barrandov, takže masochismu a bizáru zdar.(26.9.2019)

• Jandecka

Uvést Alenu Schillerovou jako ministrini s měkkým i po r značí její kvality, ale bohužel i kvality celého pořadu. Ani všemocný Ovčáček, schopný blábolit o ho*ně do největších podrobností a ještě ho vychválit, tuto tragédii pojmenovanou po něm nedokázal uchopit. Bohužel i samotný Jirka zapadl do konceptu Barrandova až tragicky dobře.(29.8.2019)