Talk show Jiřího Ovčáčka (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2019, 40 min

• fallanga

Jsem na sebe pyšný tak, jak jsem ještě nikdy nebyl. Zvládl jsem celou první episodu. Samozřejmě z toho mám nenávratné poškození mozku, ale co už... Dojmy z první episody jsou takové, že se vlastně jedná o verbální fekál porno. Ovčáček a Alenka si tam navzájem kouří penisy a chválí se při tom jak jim to kouření penisů pěkně jde. K tomu si taky povídají jaké to je kouřit penis Zemanovi a Babišovi a k tomu ještě i o tom jak krásně Babiš kouří penis Zemanovi. Celkově je to tedy verbální kouření Zemanova penisu a po těch čtyřiceti minutách mi věřte, že budete mít pocit, jako by Zeman tu svou mumifikovanou žížalku strčil do krku i vám. Enjoy.(10.10.2019)

• krisikowa

Nevím co si o tom myslet. Mluvčí prezidenta (tzn. co se funkce týče, totální nýmand) vede tak show s politiky, načež se u toho tváří jak Jířa Bohdalová, když jí někdo vysvětluje recept na křenovou omáčku. Takže doporučuju moderátorovi, aby se toho vaření chytil. Atmosféra zaměnitelná za Sama doma. A trochu osobnější linka: moderátor je žurnalista. Proč teda nedělá seriózní žurnalistiku? Něco skutečně přínosného, než že si sedne před kameru a řekne celému národu, že si nedovede představit pracovat sedm hodin v kuse.(30.8.2019)

• Dickator

Pan Ovčáček (s velkým p opravdu jen kvůli gramatické korektnosti), kterýžto vlastní šarm vyčichlého hovna a morální dispozice nakrájeného salámu, debatuje se zkyslým mlékem, jenž se zve F. R. Čech, či s hosty ve svém současném mentálním stavu podobně vydatnými. A ač jsem přesvědčen, že kdyby zmíněný krájený salám uměl mluvit, předvedl by výkon jistě hodnotnější, věřím, že se tato talk show brzy odebere do míst, kam patří, tedy do oblasti mezi svaly zvané lékařsky gluteus maximus.(9.9.2019)

V hlavě předních českých proktologů se zrodila odvážná myšlenka. Princip léčby hemoroidů mastí s výtažkem z koňských žíní a tuku z ovčí vlny, je znám již delší dobu. Když však lidstvo objevilo Ovčáčka, který velmi svědomitě strká svou hlavu do anorekta, což má blahodárný vliv na zdraví těchto osob, bylo přistoupeno ke klinickým testům. Jako médium byla zvolena TV Barrandov, jenž má s rektální oblastí bohaté zkušenosti. Jako první testovaný pacient posloužila paní Alena Schillerová s krycím názvem MINISTRINĚ (měkké I bylo užito záměrně), která trpěla hemoroidy o velikosti pomerančů. Stačil ovčí polibek, hebké vlasy i žíně Jiřího Ovčáčka a bylo po obtížích. Pořad podobného formátu nenajdete nikde na světě.(30.8.2019)

Bohužel, nejen že mají progresivně-liberální eurohavlisté v moci Českou televizi, většinu mainstreamových médií, českou justici, a další instituce, jsou taktéž většinově nalezlí i na ČSFD, čili objektivita hodnocení tohoto pořadu je v podstatě nulová. Osobně doufám, že se Ovčáček rozhodne po Milošovi kandidovat na prezidenta, a jeho protikandidáti budou samí liberálové a eurohavlisté, tak jako to bylo se Zemanem. To se ještě hodně nasměji, až se s přehledem dostane do druhého kola😁(6.9.2019)