Talk show Jiřího Ovčáčka (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2019, 40 min

• martimoso

sebral jsem odvahu ku sledování druhého dílu... a čekal koho si tam ovce přivede.. franta ringo čech - to nebylo nijaké překvapení, překvapilo mě jen to, že ovčáček mu neuvěřitelně, ale opravdu neuvěřitelně lezl do análu, načež společně pochlebovali milošovi... což se naopak dalo čekat... určitě to bylo živější než první díl, nicméně třetí šanci nedostane... dávám 2%(5.9.2019)

• Dickator

Pan Ovčáček (s velkým p opravdu jen kvůli gramatické korektnosti), kterýžto vlastní šarm vyčichlého hovna a morální dispozice nakrájeného salámu, debatuje se zkyslým mlékem, jenž se zve F. R. Čech, či s hosty ve svém současném mentálním stavu podobně vydatnými. A ač jsem přesvědčen, že kdyby zmíněný krájený salám uměl mluvit, předvedl by výkon jistě hodnotnější, věřím, že se tato talk show brzy odebere do míst, kam patří, tedy do oblasti mezi svaly zvané lékařsky gluteus maximus.(9.9.2019)

• v.pohode

To je tak, když se ponoříte na dno plný žumpy, vezmete si do ruky krumpáč a kopete a kopete a kopete a kopete a kopete a kopete a kopete a kopete a kopete a kopete a pořád ještě kopete a pak kopete a kopete a kopete a kopete .... Až se prokopete z Haló novin, přes hlásnou troubu hradního Ovara do téhle zbytečnosti. ODPAD se musí prostě dát !!!(29.8.2019)

• BoXBe

"chci, aby se tady neřešila žádná velká politika" "neříkala jste si, paní ministryně, v tom období koaliční spolupráce, už toho bylo dost, pojďme od sebe?" "přemýšlel jsem nad stranou sociálně-demokratickou" "představoval jsem si zasedání, když se jednalo o ministerstvu kultury" a tak dále. Prostě, co se mi hodí do krámu, zaobalím to jako cukrkandl. Akorát se to fakt nedá vydržet ani minutu v kuse, ale to platí pro všechny pořady TV Barrandov, takže masochismu a bizáru zdar.(26.9.2019)

• Demonn

Chtěl jsem se podívat v archivu na Barandově, abych nehodnotil něco, co jsem neviděl (teď zpětně si připadám, jako masochista, že jsem na to vůbec chtěl koukat) ale se zděšením jsem zjistil, že za to chtějí zaplatit. Naštěstí ze zkušeností vim, že kdykoliv Jirka otevře hubu, chce se mi blejt a vzhledem k volbě hosta jsem si jistej, že tentokrát bych se už opravdu poblil, takže dávám jasnej odpad i bez koukání :D. 0%(2.9.2019)