poster

Blair Thumb, The

Krátkometrážní / Komedie / Horor

USA, 2002, 28 min

Režie:

Todd Portugal

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • Deimos
  ***

  YouTube/// Obsazení 4/10 Děj 5/10 Hudba 7/10 Efekty 7/10/// +dabing, atmosféra, dobrá technická stránka -na krátkometrážní animáč celkem dlouhé, docela to nudí/// Tak tohle mě moc nebavilo. Rozhodně to nemohu tolik vychvalovat jako parodii na Star Wars, která mě prostě bavila. Tady je to dost věrná kopie původního filmu s trochou humoru a jiným překvapujícím koncem. Jenže strávit u toho skoro půl hodiny, to si už můžete pustit samotný film a dostanete lepší zážitek a nebude mít pocit promrhaného času. Takže i když je to povedený, tak jen to prostě nestačí./// Celkem 55%///(24.1.2010)

 • pornogrind
  **

  Jak už tu psal SOLOM - Oedekerk je magor. A tímhle to jen potvrzuje. Parodie na Blair Witch už tu byla. Ale né v téhle (prstové) podobě. Za ten nápad si to určitě zaslouží palec nahoru. Haha. Nakonec to ani nebylo tak tragický jak jsem čekal a snímek i párkrát pobavil. K mé větší spokojenosti by to ale chtělo rapidně zkrátit stopáž.(26.6.2020)

 • SOLOM.
  **

  Jelikož nesnáším Záhadu Blair Witch, tak jsem si tuhle „palcovou“ parodii moc neužil. Na rozdíl od filmu, jsem se tu ovšem alespoň trochu bavil „asi dvakrát zasmál „, takže zvednu hodnocení o deset procent. Steve Oedekerk je magor, ale má dost příznivců o čemž svědčí oblíbenost některých jeho celovečerních filmů.(4.11.2012)

 • corpsy
  ***

  Pomerne trápny humor, ale má to osobité kúzlo a nápady. Ako radovú paródiu, to však neberiem.(8.5.2018)