blondboss

"Nebojíš sa, že príde koniec sveta? Kdeže, nič už nemôže byť horšie ako sledovanie tejto show!" To je len jedna zo stoviek hlášok, ktoré mali moje dve najobľúbenejšie postavičky tejto show - dvaja hundrajúci dedkovia na balkóne Waldorf a Statler. Okrem iného som mal rád samozrejme aj žabiaka Kermita, čo by moderátora show, ako aj postavičky ako neohrabaná Miss Piggy či nie veľmi dobrý humorista medveď Fozzie. Každá postavička mala niečo do seba a v komplexe to vychádzalo veľmi dobre. Dve hviezdičky ale dávam dole kvôli tomu, že predsa len muzikálová časť tejto show mi veľmi nesedela a je to trošku starší typ humoru. Každopádne som pri tom strávil pekné chvíle. 60 % ()

Lokitre

Co všechno se dá udělat s párem maňásků a několika písničkami? HROMADA SKVĚLÉ ZÁBAVY. I když většinu hlavních rolí mají v tomto díle maňásci, pro malé děti tohle rohodně není. Vtip je totiž někdy složitější a malé dítě ještě moc sarkasmus nechápe. Ale pro odrostlejší je tohle trefa do černého. Je to prostě pro všechny kdo se rádi smějí a co na tom, že už nejsou nejmladčí. Moji starší příbuzní na tom pořád ujíždějí :). Škoda jen, že už se ten seriál nevysílá. Ještěže působí na youtubku a ve filmech. ()

Killbilly

Jako mnoho dalšího, tohle se v dětském věku dostalo jenom k nám co chytali poláky. Česká média tuto světoznámou klasiku ignorovala do té míry, že přestože moje děti milují srandovní písničky z tohoto pořadu, pustit jim nemám jinak co, protože polsky už bohužel neumí. Jako děcka jsme to milovali, něco docela jiného, než naše večerníčky, které jsou samozřejmě taky super. ()

MM_Ramone

"The Muppet Show" - v anglicky hovoriacich krajinách to bol nesmierne populárny televízny projekt. Podivná zábavná estrádna show s bizarnými maňáskami. Žabiak Kermit a jeho veselá partia - Animal, Bert, Cookie Monster, Ernie, Beaker, Big Bird, Bunsen Honeydew, Count, Elmo, Fozzie Bear, Gonzo, Grover, Grundgetta, Miss Piggy, Oscar, Pepe, Rizzo, Sam the Eagle, The Newsman a Walter ma nikdy nedokázali poriadne pobaviť a ani moc zaujať. Neprišiel som im na chuť, nekápli mi do noty. Sorry. ** ()

Radyo

Svého času byl Kermit moje snad nejoblíbenější postavička. Už je to dávno, ale dodnes se mi tenhle tak trochu svérázný seriál líbí. ()

• Postavičky, ktoré vystupovali v The Muppet Show sa volali: Animal, Bert, Cookie Monster, Ernie, Beaker, Big Bird, Bunsen Honeydew, Count, Elmo, Fozzie Bear, Gonzo, Grover, Grundgetta, Miss Piggy, Oscar, Pepe, Rizzo, Sam the Eagle, The Newsman, Walter a žabiak Kermit, ktorý bol ústrednou, dá sa povedať hlavnou postavou relácie. (MM_Ramone)

Další svalovec s obrovským mečem?

Další svalovec s obrovským mečem?

20.11.2008

Že by nám hrozil comeback akčních fantasy filmů plných kulturistů máchajících nabroušeným železem? Conan je, zdá se, definitivně na cestě zpátky do kin, a zřejmě se dočkáme i jeho blonďatého a trochu… (více)