Trabantem kolem světa (E01) (epizoda)

Dokumentární / Road movie

Česko, 2019, 28 min

Režie:

Dan Přibáň

Scénář:

Dan Přibáň

Producenti:

Jiří Konečný

Střih:

Petr Kozák

Zvuk:

Marek Musil
(další profese)
 • H4ku11
  ***

  Rekapitulácia a nová posádka sa mi nejak nezapáčili.(10.5.2020)

 • sator
  ****

  Huráááá....(6.9.2019)

 • Ryuuhei
  *****

  Měl jsem obavy, jestli bude po filmu seriál opravdu něčím obohacen... No, nebyly třeba. Příprava posádky, trabantů na cestu, ale i klasické papírování. Skvělý úvod, jak má být! A příště už hurá na cestu!(4.9.2019)

 • gazogazo
  ****

  Přibáň je zase o trochu míň snesitelnej,kudy chodí tudy trabant. Uvidíme jak to s ním ten mladej výdrží. Já bych to nedal ani měsíc.(7.9.2019)

 • Frajer42
  ***

  Úvodní rekapitulace a vysvětlení, proč právě tato cesta byla určitě fajn. Ale neubráním se pocitu zbytečného tahání času. Do stopáže se vešla hromada bezvýznamných záběrů a nevtipných hospodských dialogů. Mnohem více, než v předchozích počinech žlutého cirkusu. Zatím tomu pořádně schází drajv. To chce někdo opravdu sledovat svatby členů posádky a podobné píčoviny? Já chci sledovat dokument o cestě kolem světa, kteří tvůrci slibují. Nikoli rodinné trampoty a kdo má kolik dětí. Tento díl si zasloužil pečlivější prostříhání. Uvidíme, zda i další díly budou uměle dofouknuté, nebo se pro změnu začne něco pořádného dít. Úplný průser to každopádně nebyl. Slabší 3 kousky.(5.12.2019)