Blbec s razítkem (E02) (epizoda)

Dokumentární / Road movie

Česko, 2019, 28 min

Režie:

Dan Přibáň

Scénář:

Dan Přibáň

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

 • sator
  ***

  Budiž... Je jasné že čekací díly jsou spíše nuda...(12.9.2019)

 • Autogram
  ***

  Aj bez trabantov to v Indii nie je nuda, stále je čo robiť, a čo natočiť. Napríklad dopravu v Indii, jedlo, veselých úradníkov, dopravu v Indii, jedlo a spanie „úplne bez“. Pri tom poslednom som si už pomyslel, že by to fakt bolo lepšie s tými trabantmi.(11.9.2019)

 • Ryuuhei
  ****

  Tak teď už je jasné, že oproti kinoverzi je to skoro až úplně jiný příběh. Kdepak na cestu - přichází byrokracie! Hromada papírování, nekonečných dohadování a nesmyslů. Mezitím návštěvy okolí nejen na motorkách, ale i v indické variaci Trabantu. Pořád dobrá zábava, která nicméně místy strádá na záživnosti. Už by to chtělo opravdovou akci a zážitky! Jak to bude dál? Rozdýchaj Trabanti vůbec to dlouhé čekání v přístavu?(11.9.2019)

 • LachtanShows
  ****

  Na těch seriálových verzích mi trochu vadí, že trvá klidně 3 díly, než se opravdu vyrazí s trabanty na cestu. Nicméně je na druhou stranu fajn vidět jejich putování i z jiného pohledu, než za okny žlutého cirkusu.(12.9.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace