Blbec s razítkem (E02) (epizoda)

Dokumentární / Road movie

Česko, 2019, 28 min

Režie:

Dan Přibáň

Scénář:

Dan Přibáň

Producenti:

Jiří Konečný

Střih:

Josef Rotbauer

Zvuk:

Marek Musil
(další profese)

Komentáře uživatelů k epizodě (8)

 • Frajer42
  ***

  Byrokratické píčoviny jsou neodmyslitelnou součástí každé cesty a osobně jsem rád, že jim byla věnována valná většina dílu. Příjemné osvěžení a 100x lepší než sledovat svatby a jiné s cestou zcela nesouvisející nesmysly. V předchozím dílu jsem měl trošku obavy s výběrem posádky, ale vypadá to, že by to nemuselo být až tak zlé. Za sebe pálím skoro 4 kousky. Na to, že se jednalo o jeden z těch "čekacích dílů", kluci využili čas v Indii docela atraktivně. Divák se dokonce občas dozví i něco zajímavého, protože Dan má evidentně nastudováno.(5.12.2019)

 • sator
  ***

  Budiž... Je jasné že čekací díly jsou spíše nuda...(12.9.2019)

 • Autogram
  ***

  Aj bez trabantov to v Indii nie je nuda, stále je čo robiť, a čo natočiť. Napríklad dopravu v Indii, jedlo, veselých úradníkov, dopravu v Indii, jedlo a spanie „úplne bez“. Pri tom poslednom som si už pomyslel, že by to fakt bolo lepšie s tými trabantmi.(11.9.2019)

 • Ryuuhei
  ****

  Tak teď už je jasné, že oproti kinoverzi je to skoro až úplně jiný příběh. Kdepak na cestu - přichází byrokracie! Hromada papírování, nekonečných dohadování a nesmyslů. Mezitím návštěvy okolí nejen na motorkách, ale i v indické variaci Trabantu. Pořád dobrá zábava, která nicméně místy strádá na záživnosti. Už by to chtělo opravdovou akci a zážitky! Jak to bude dál? Rozdýchaj Trabanti vůbec to dlouhé čekání v přístavu?(11.9.2019)

 • H4ku11
  ***

  Nejaké jednoduché papierovanie.(10.5.2020)

 • Phantasma
  ***

  "Včera, jsme my mohli dovnitř, ale auta nesměla ven. Dneska, smějí auta ven, ale my nesmíme dovnitř"(20.9.2019)

 • LachtanShows
  ****

  Na těch seriálových verzích mi trochu vadí, že trvá klidně 3 díly, než se opravdu vyrazí s trabanty na cestu. Nicméně je na druhou stranu fajn vidět jejich putování i z jiného pohledu, než za okny žlutého cirkusu.(12.9.2019)

 • Sa.sa
  *****

  JJ pálivé koření a jídla kmIndii patří... Něčím se ty bacily musí vypálit ať člověk je zdravý... Jinak auta ne a ne být volná, takže je čas na okolí...(11.5.2020)