Dan Přibáň s posádkou čeká v jihoindické Kerale v přístavu na svůj autopark. V mezičase je třeba zaškolit nové členy výpravy. Pozornost se soustřeďuje na hasiče Honzu, který byl dosud ve svém životě nejdál v Krkonoších. I když Honza poctivě v rámci příprav na cestu už doma trénoval konzumaci pálivého koření, pravé indické chilli poznává až zde a doslova z něj hoří. Ve výpravě stále chybí polský notorický ztráceč pasů Radek. Informuje vedoucího výpravy Dana, že mu propadly zakoupené letenky. Radek se tedy k výpravě nepřipojuje, ale s výdejem aut v přístavu to vypadá podezřele nadějně. (Česká televize)

Frajer42

Byrokratické píčoviny jsou neodmyslitelnou součástí každé cesty a osobně jsem rád, že jim byla věnována valná většina dílu. Příjemné osvěžení a 100x lepší než sledovat svatby a jiné s cestou zcela nesouvisející nesmysly. V předchozím dílu jsem měl trošku obavy s výběrem posádky, ale vypadá to, že by to nemuselo být až tak zlé. Za sebe pálím skoro 4 kousky. Na to, že se jednalo o jeden z těch "čekacích dílů", kluci využili čas v Indii docela atraktivně. Divák se dokonce občas dozví i něco zajímavého, protože Dan má evidentně nastudováno. ()

Ryuuhei

Tak teď už je jasné, že oproti kinoverzi je to skoro až úplně jiný příběh. Kdepak na cestu - přichází byrokracie! Hromada papírování, nekonečných dohadování a nesmyslů. Mezitím návštěvy okolí nejen na motorkách, ale i v indické variaci Trabantu. Pořád dobrá zábava, která nicméně místy strádá na záživnosti. Už by to chtělo opravdovou akci a zážitky! Jak to bude dál? Rozdýchaj Trabanti vůbec to dlouhé čekání v přístavu? ()

Autogram

Aj bez trabantov to v Indii nie je nuda, stále je čo robiť, a čo natočiť. Napríklad dopravu v Indii, jedlo, veselých úradníkov, dopravu v Indii, jedlo a spanie „úplne bez“. Pri tom poslednom som si už pomyslel, že by to fakt bolo lepšie s tými trabantmi. ()

LachtanShows

Na těch seriálových verzích mi trochu vadí, že trvá klidně 3 díly, než se opravdu vyrazí s trabanty na cestu. Nicméně je na druhou stranu fajn vidět jejich putování i z jiného pohledu, než za okny žlutého cirkusu. ()