Bez motoru do Indie (E03) (epizoda)

Dokumentární / Road movie

Česko, 2019, 28 min

Režie:

Dan Přibáň

Scénář:

Dan Přibáň

Producenti:

Jiří Konečný

Střih:

Josef Rotbauer

Zvuk:

Marek Musil
(další profese)

Komentáře uživatelů k epizodě (9)

 • Frajer42
  ***

  Tak kdo má a nemá rád pálivé jídlo už bychom věděli. Těším se, co zajímavého se o Indii dozvíme příště. Nemá to ani zdaleka takové grády, atmosféru a humor, jako počátky trabantího cirkusu, ale podívat se na to určitě stále dá. Už to celé jaksi moc není ani o té cestě, jako spíše jakási autorská onanie jednotlivých postav. Snad jen Marek Slobodník zůstává stále stejným srdcařem a už jen kvůli němu stojí za to na seriál koukat. A také mě trošku sere, že to je pořád nějaký takřka hotýleček se snídaničkama a spršičkama, kde je kurva nějaké spaní venku? Žlutý cirkus nám zbohatl a zpohodlněl, což je na kvalitě hodně cítit. Ale jak říkám, pořád se na to dívat určitě dá, jen už mi u toho tolik nestojí péro. Lepší 3 kousky.(6.12.2019)

 • sator
  ****

  Radek na cestě? 🤭(26.9.2019)

 • Ryuuhei
  ***

  Ten, kdo se už už těšil na cestu, nebyl jen Marek. Nicméně po třetím dílu musím říct, že se úvod už příliš protahuje a z indického prostředí člověk dostane jen pramálo. Místo toho se řeší hlavně jídlo, pití a polorozpadlé trabanty. Což o to, to k tomu patří, ale pořád čekám, kdy se to doslova rozjede a něco i uvidím. Nechci malovat čerta na Trabant, ale pojetí dokumentu se zatím zdaleka neblíží opěvované Jižní Americe.(18.9.2019)

 • Autogram
  ****

  Ďaleko nedošli, a už stihli rozobrať motor trabanta do posledného dielu. A tak to má byť, to je presne to, čo sa od nich očakáva. –––– Levou rukou spravuješ trabanta a pravou rukou jíš. –––– Jde o to projet všechny místa světa a pak říct: V Banskej Bystrici je to krajšie. –––– Ale fakt se ozvi, kdyby ses cejtil... mrtvej.(22.9.2019)

 • H4ku11
  ***

  Bez motoru by sa asi neobišli, bez nových členov áno.(10.5.2020)

 • hero_bk
  *

  Hodně, hodně slabé, příliš naředěné, příliš se soustředící na okolnosti cesty než na cestu samotnou...(24.9.2019)

 • LachtanShows
  ****

  Souhlasím, že se start cesty příliš protahuje, ale vzhledem k tomu, že jsem už viděl filmovou verzi, mi nevadí nahlédnout mnohem detailněji do peripetií na celé cestě.(19.9.2019)

 • papuchalk
  ***

  Velká slabota zatím. Nikam se nejede ani v tomto díle, maximálně od benzinky k bufetu a zpátky. Celou dobu jsem myslel, že koukám teprve na druhý díl a na konci jsem s hrůzou zjistil, že toto je už třetí. Vážně 3 díly ve kterých se nepohnou ani o 100km? Nakonec je však beru na milost za těch pár vtípků a nedávám odpad. Povedla se ta dřevěná soška nahrazující Radka, ta scénka kde řeší kterou rukou v indii jedí a kterou vykonávají ostatní potřeby (a opravujou trabanty..), a třeba to hadí kousnutí na konci taky pobavilo. Ale kurnik, proč dělají 3 díly ve kterých se nikam nejede, to fakt nechápu.(19.9.2019)

 • Sa.sa
  *****

  Co dodat byrokracie je všude na světě stejná a celníci asi také... Jen je rozdílné jak moc nastavují ruce a kolik čekají ;)(11.5.2020)