Bez motoru do Indie (E03) (epizoda)

Dokumentární / Road movie

Česko, 2019, 28 min

Režie:

Dan Přibáň

Scénář:

Dan Přibáň

Komentáře uživatelů k epizodě (6)

 • sator
  ****

  Radek na cestě? 🤭(26.9.2019)

 • Autogram
  ****

  Ďaleko nedošli, a už stihli rozobrať motor trabanta do posledného dielu. A tak to má byť, to je presne to, čo sa od nich očakáva. –––– Levou rukou spravuješ trabanta a pravou rukou jíš. –––– Jde o to projet všechny místa světa a pak říct: V Banskej Bystrici je to krajšie. –––– Ale fakt se ozvi, kdyby ses cejtil... mrtvej.(22.9.2019)

 • Ryuuhei
  ***

  Ten, kdo se už už těšil na cestu, nebyl jen Marek. Nicméně po třetím dílu musím říct, že se úvod už příliš protahuje a z indického prostředí člověk dostane jen pramálo. Místo toho se řeší hlavně jídlo, pití a polorozpadlé trabanty. Což o to, to k tomu patří, ale pořád čekám, kdy se to doslova rozjede a něco i uvidím. Nechci malovat čerta na Trabant, ale pojetí dokumentu se zatím zdaleka neblíží opěvované Jižní Americe.(18.9.2019)

 • hero_bk
  *

  Hodně, hodně slabé, příliš naředěné, příliš se soustředící na okolnosti cesty než na cestu samotnou...(24.9.2019)

 • papuchalk
  ***

  Velká slabota zatím. Nikam se nejede ani v tomto díle, maximálně od benzinky k bufetu a zpátky. Celou dobu jsem myslel, že koukám teprve na druhý díl a na konci jsem s hrůzou zjistil, že toto je už třetí. Vážně 3 díly ve kterých se nepohnou ani o 100km? Nakonec je však beru na milost za těch pár vtípků a nedávám odpad. Povedla se ta dřevěná soška nahrazující Radka, ta scénka kde řeší kterou rukou v indii jedí a kterou vykonávají ostatní potřeby (a opravujou trabanty..), a třeba to hadí kousnutí na konci taky pobavilo. Ale kurnik, proč dělají 3 díly ve kterých se nikam nejede, to fakt nechápu.(19.9.2019)

 • LachtanShows
  ****

  Souhlasím, že se start cesty příliš protahuje, ale vzhledem k tomu, že jsem už viděl filmovou verzi, mi nevadí nahlédnout mnohem detailněji do peripetií na celé cestě.(19.9.2019)