Bohové, sex a bolavý zadek (E04) (epizoda)

Dokumentární / Road movie

Česko, 2019, 28 min

Režie:

Dan Přibáň

Scénář:

Dan Přibáň

Producenti:

Jiří Konečný

Střih:

Lucie Hecht

Zvuk:

Marek Musil
(další profese)

Komentáře uživatelů k epizodě (8)

 • Frajer42
  ****

  Souhlasím se spolukomentátory. Celý seriál mi přijde naprosto šíleně sestříhaný. Trošku takové home video z cest. Zatímco v minulých dílech jsme stále dokola poslouchali, že hasič nemá rád pálivé jídlo, tak v tomto dílu pro změnu sledujeme, kde všude se dá v Indii vykoupat. Každopádně jsem rád, že už jsou kluci v plném pohybu. Hned to má celé větší grády. Konečně vandrování po venku. Pokus o výrobu domácího čaje byl také příjemným zpestřením. A hlavně jsem se dokonce zasmál. Snad jen prdelních operací mohla střižna zařadit méně. Za mě slabší 4 kousky.(6.12.2019)

 • sator
  ***

  Diesel motorka... Tady musel stříhač zešílel ,protože zařadit do jednoho dílu že se chlapi čtyřikrát koupou je fakt moc😯(26.9.2019)

 • Ryuuhei
  ****

  Výrazné zlepšení. Pěkně jsem se pobavil vířivkou, kterou si posádka udělala ze zavlažovacího systému palem a zaujal mě i pokus o výrobu domácího čaje. Jen těch holých zadků byl převršel. A konečný cliffhanger? Dobrá práce! Teď jsem napjatý.(25.9.2019)

 • Autogram
  ****

  Opravujú sa už nielen autá, ale aj vodiči. Zadky sú v tejto epizóde rozobrané do detailov. A jazda po diaľnici, to snáď ani nepatrí do tohto seriálu. –––– Ten si pro nás připravil na každý den jednu poruchu. –––– Oni maj daleko čistší zadky díky tomu, že si je umejvaj vodou. Ale my si myslíme, jak jsme na to vyzráli, že si patláme to h.... tím papírem tam a zpátky.(30.9.2019)

 • H4ku11
  ***

  Priveľa umývania na jednu epizódu.(11.5.2020)

 • nonick1
  *

  Žlutý cirkus se rozhodl – navzdory nebo natruc(?) celosvětovému poselství pomatené švédské autistky – zanechat tentokrát svou nepřehlédnutelnou uhlíkovou stopu na trase Indie - Nová Ves pod Pleší, kde v místní autoopravně obě bakelitová monstra druhdy hibernují po dobu, než se Danu Přibáňovi podaří sehnat peníze na jeho další taškařici. Po předchozím zaneřádění zbytku světa čmoudícími východoněmeckými dvoutakty už ostatně na zeměkouli nezbývá mnoho míst, která by se s jejich výfukovými zplodinami důvěrně neseznámila, snad s výjimkou Antarktidy. Obvykle značně nesourodá parta byla tentokrát ochuzena o oba Poláky, a tak vydržet svéráz náčelníkova dirigování se daří pouze čím dál objemnějšímu a zarostlejšímu Marku Slobodníkovi a také Vojtěchu Duchoslavovi, který hned po svatebnímu obřadu dal své těhotné manželce vale, přičemž na své indické anabázi poněkud zkorigoval svou předchozí vizáž přemoudřelého Aborigince, ohryzávajícího spolu s ostatními členy výpravy v australské buši klokaní ocasy... První dva díly byly vlastně zbytečné – až od třetího dílu se polský Maluch (s českou posádkou), česká Jawa (se slovenským jezdcem) a obě BB* s Danem v čele vydávají na cestu. A je to v podstatě nuda, potvrzující předpoklad, že s posádkou, narychlo doplněnou dvěma nováčky, bez patřičně prostořekých a všeho schopných Poláků, se bude víceméně jednat o One man show letitého trabantového guru Dana Přibáně. A jelikož ani čtvrtý díl (kromě několika holých a jedné podebrané řitě) nepřinesl nic nového, zbytek seriálu rád oželím. Ta jedna hvězda je za téměř sisyfoskou zarputilost, se kterou Přibáňovci dokáží donekonečna opravovat neopravitelné... *(bakelitové bestie)(26.9.2019)

 • LachtanShows
  ***

  To, co bylo na této půlhodince dobré, už znám z filmu a to, co bylo přidáno, mě příliš nezaujalo.(3.10.2019)

 • Sa.sa
  *****

  S těma zadky to Dan vystihl přesně....!!!! Nakonec jeho holá prdel, vč. operace.... :))) JJ nemusí to být nic příjemného, když člověka bolí prdel :P(11.5.2020)