Úplně jiný Nepál (E06) (epizoda)

Dokumentární / Road movie

Česko, 2019, 28 min

Dan Přibáň

Dan Přibáň

Jiří Konečný

Lucie Hecht

Zvuk:

Marek Musil

Škola bez dětí.. 😁(10.10.2019)

Po úvodních rozpačitých dílech mám pocit, že jsou kluci zpátky ve hře. Chytlo to tempíčko, spousta oprav, vandrování, poznávání zajímavých míst, kultur a jídel. Za mě se seriál rozhodně začíná pozvolna přibližovat maximální spokojenosti. I ty vtípky jsou jaksi lepší. Doporučuji sledovat ve společnosti se sedmičkou vína. Snad jen mě tam trošku sere ten spěchač Vojta. Mám dojem, že se kvůli tomu zbytečně přichází o dobré záběry na zajímavých místech. Například vynechání dnu s dětmi ve škole jsem poněkud nepochopil. Jasně propásli je, ale snad se dá někde ožrat, přenocovat a počkat si na ně další den. Nepál byl méně zajímavý než Indie, ale to bylo zřejmě způsobeno především tím, jakou rychlostí byl profrčen, což je za mě trochu škoda. I přesto se cítím se seriálem velmi spokojen a poskytuje solidní zábavu a příjemnou atmosféru.(7.12.2019)

Škoda, že v Nepále strávili tak krátko.(11.5.2020)

Opravárenská epizóda, opravami sa tu strávi asi päť dní, našťastie je to dobre zostrihané, ale vidno tú občasnú zúfalosť prebíjanú vtipmi. Hlavným momentom je čumenie - čumenie Indov na Čechov, Nepálčanov na Čechov, aj Čechov na Nepálčanov, čo nie celkom dobre znášali.(9.10.2019)

Plno divů stejně, jako i oprav. Zajímavé povídání o Káthmandú, i Markův let v Nepálu.(9.10.2019)