Čím níž, tím hůř (E10) (epizoda)

Dokumentární / Road movie

Česko, 2019, 28 min

Režie:

Dan Přibáň

Scénář:

Dan Přibáň

Producenti:

Jiří Konečný

Střih:

Michal Novák

Zvuk:

Marek Musil
(další profese)

Komentáře uživatelů k epizodě (6)

 • Frajer42
  *****

  Po poetické idylce na vrcholcích hor, museli kluci o kousek dál urychleně vystřízlivět. Brodění prakticky korytem řeky v horách, to byl prostě mazec a tuhle zkušenost klukům teda vůbec nezávidím. Jsou věci, které je lepší sledovat z teploučka domova. Zlatým hřebem dílu, ba dokonce seriálu, byl rozhodně zodpovědný indický kamioňák, který když řídí, tak si whisky ředí. To byl docela masakr, když ožralej projížděl úzké horské průsmyky jako Loprais. Úžasná epizoda plná napětí.(8.12.2019)

 • sator
  ****

  Ani minule ani teď žádné opravy?! Když řídím tak si chlast vždycky ředim...🙈😁(8.11.2019)

 • Autogram
  ****

  Brodenie v Himalájach vo vode a kameňoch, ktoré malé autá nemajú šancu prejsť. Takže získali nového kámoša s náklaďákom, ktorý ich prevezie, kde je to nevyhnutné. –––– Prej když řídí, tak si to ředí.(6.11.2019)

 • Phantasma
  *****

  Indická doprava na vyšším levelu. Z pohledu Evropana totální bizár ...(8.11.2019)

 • papuchalk
  *****

  Dost šílenej díl. Himalajsko indická absurdita z toho cáká na všechny strany rozvodněné silnice. Nakonci ten nalitej řidič kamionu tomu nasadil korunu. Myslím, že jim z toho dobrodružství už musí dokonale mrdat..(6.11.2019)

 • Sa.sa
  *****

  lol sníh, voda, výška, bordel to musí být paráda a veselo :))) nasranej Dan :P no konečně ... všichni tady čumíme a i Indové říkají "to se posral"(10.11.2019)