Frajer42

Zajímalo by mě, zda oba Mareky napadají nápady na písničky spontánně během cesty, nebo je mají připravené v předstihu, protože jsou jednoduše boží. I když byl tento díl spíše byrokratický, neboť se skoro celý odehrával v okolí indicko-pákistánských hranic, tak mu nelze snad nic vytknout. Další bombová epizoda z Indie a Pákistánu, ať už co se týče zajímavosti (velké štěstí, že jim před nosem uzavřeli hranice a viděli jsme díky tomu naprosto šílenou "show" zavírání hranic), nebo skvělého a stále fungujícího humoru, což je vzhledem k počtu epizod takový malý zázrak. Měl jsem z výběru cestujících značně rozporuplné pocity, ale musím uznat, že sebranka je to opravdu skvěle vyvážená. Trošku slabší než dvě předchozí luxusní epizody, ale musím dát opět plnou. ()

Autogram

Tentokrát až dve hudobné okienka a celkom dobre zostrihané do formy videoklipu. No najzaujímavejšia je indická hraničná vojenská prehliadka vo forme malej vojny s Pakistanom, a táto šou sa odohráva každodenne pred tisíckami divákov, ktori sa výborne bavia. Bez trabantieho seriálu by som o niečom takom nikdy nepočul. ()